Karacabey, bir market daha kazandı

Karacabey, bir market daha kazandı

Karacabey, bir market daha kazandı

11 Kasım 2019, Pazartesi 15:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yasin KESKİN/KARACABEY,(Bursa)-MARKET Bursa Genel Koordinatörü Murad Yavuz Gök, “Onur, 5 bin kişiyi istihdam ediyor. Fiyat, kalite, tazelik ve hizmet sözünü tutarak yeni mağazalarla büyümeye devam edecek” dedi.

Alışverişte Onur Sözü sloganıyla yola çıkan Onur Market, Karacabey’e açtığı üçüncü mağazasıyla zincire bir halka daha ekledi.Market Bursa Genel Koordinatörü Murad Yavuz Gök ve Karacabey İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Vural ve İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya’nın açılışını yaptığı Karacabey Meydan mağazası büyük fırsatlar, yoğun ilgi ve izdiham ile hizmete girdi.

BU TOPRAKTAN KAZANDIKLARIMIZI, BURAYA YATIRIYORUZ

Bu topraklardan kazandıkarını yine bu topraklara yatırım yaptıklarını ifade eden Murad Yavuz Gök, ““40 yıllık deneyimi, yüzlerce mağazası ile bu topraklardan kazandığını yine bu topraklara yatıran bir kurum olarak Market, 5 bin kişilik çalışan kadrosu ile ülkemizin yüzde yüz yerli sermayeli perakendecisidir. Samimi ve dürüst iletişimi ile her geçen gün marka değerini artırmaktadır. “Alışverişte Onur Sözü” ilkesiyle perakende sektöründe fark yaratıp, Türkiye’nin 3. büyük süpermarketi konuma gelmiştir. İki yıl üst üste Bursa’nın en itibarlı perakendecisi seçilen Market, artık Bursa ile özdeşleşmiş bir marka, Bursa’nın Onur’udur. Bursaspor’un forma, loca ve deplasman sponsorluklarını üstelenerek, Bursaspor’un ‘Yeniden Zirveye’ yolunda desteklerimizi sürdürüyoruz. Yatırım ve desteklerimiz ile Bursa ekonomisi ve istihdamına katkılarımız devam edecek.” şeklinde konuştu..

Karacabey İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya’nın yaptığı dua sonrasında, kurdela kemsinin ardından, Onur Market Karacabey Meydan mağazası hizmete açıldı.

FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Karacabey Belediye Başkanı Özkan'dan Karacabeyspor'a destek çağrısı