'Karadayı' çapkınlıkta yakalandı!

Gece kulübünden sarışın bir güzelle çıkarken görüntülenince panikleyen ve kadını bırakıp uzaklaşan Kenan İmirzalıoğlu, muhabirlere sitem etti: 'Sizin yüzünüzden eğlenemez oldum.'

12 Ocak 2014, Pazar 10:38
A A
'Karadayı' çapkınlıkta yakalandı!

'Karadayı' dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, önceki akşam arkadaşlarıyla Cihangir’deki bir gece kulübüne gitti.

Adı Cansu Dere’yle anılan yakışıklı oyuncu, gecenin ilerleyen saatlerinde mekânda bulunan sarışın bir kadınla yakınlaştı. İmirzalıoğlu, mekândan adının Eylül olduğu öğrenilen bu kadınla ayrıldı.

Ancak birbiri ardına patlayan flaşlar, ikilinin tüm planını bozdu. Panikleyen İmirzalıoğlu, genç kadını orada bırakıp kendini Cihangir’in arka sokaklarına attı.

Oyuncu, o sırada fotoğraflarını çeken muhabirlere de “Arkadaşlar neden böyle yapıyorsunuz? Sizin yüzünüzden gece dışarı çıkıp eğlenemez oldum” diyerek sitem etti.

KENAN'I BEKLEDİ

İsminin Eylül olduğu öğrenilen kadın, mekânın önünde dakikalarca Kenan İmirzalıoğlu’nun dönmesini bekledi. İmirzalıoğlu dönmeyince de arkadaşlarıyla birlikte taksiye binerek uzaklaştı.
 

Sıradaki haber yükleniyor...