Karakocalı'da bağlantı köprüsüne sıcak asfalt

Karakocalı'da bağlantı köprüsüne sıcak asfalt

Karakocalı'da bağlantı köprüsüne sıcak asfalt

26 Ocak 2021, Salı 09:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ALANYA, (DHA)- ALANYA Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Karayolları Müdürlüğü ile gerçekleştirilen ortak çalışma neticesinde, Oba Mahallesi Karakocalı Caddesi D-400 karayolu üzerinde bulunan üst geçit köprü tamamlanarak sıcak asfaltla kaplandı.

Alanya Belediyesi yol açma ve asfaltlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Son olarak yapımı devam eden D-400 karayolu üzerinde bulunan, bağlantı köprüsünün inşası tamamlandı ve 350 metre uzunluğundaki alan sıcak asfalt ile kaplandı.

KARAMUT: BAĞLANTI YOLLARI İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nden sorumlu Başkan Yardımcısı Özgür Karamut, hızla gelişen Oba Mahallesi'nde bağlantı yolu yapımına devam ettiklerini söyledi. Karamut, "Alanya Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel'in talimatları ve Karayolları Müdürlüğü ile gerçekleştirdiğimiz ortak çalışma neticesinde, D-400 karayolu üzerindeki bağlantı köprüsünün sıcak asfalt döküm işlemini tamamladık. Bölgedeki trafik yoğunluğunu azaltmak ve kontrollü geçişlerin sağlanabilmesi için bağlantı ve ara yolları açma çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Özgür Karamut, çalışmaları tamamlanan bağlantı köprüsünün, yarından itibaren trafiğe açılacağını söyledi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eskrimciler, Ankara'dan 3 kupayla döndü