Karantina sürecinde ayrılan 7 ünlü çift!

Ünlüler, biz normal insanlardan genellikle daha zengin... Bunun bir sonucu olarak daha iyi karantina koşullarına sahipler, özellikle Hollywood starları yüz binlerce metrekarelik malikanelerde yaşıyorlar Ama maalesef, aşk ve ilişkiler konusunda başarıyı ve istikrarı yakalayamıyorlar. Covid-19 salgını ve beraberinde getirdiği karantinayla birlikte çoğu psikolog ve ilişki terapisti ilişkilerde daha sabırlı olunması gerektiği çağrısı yaparken, karantina sonrasında da boşanmalarda patlama yaşanacağı öngörülüyor. İşte karantina sürecinde ayrılan 8 ünlü çift!

11 Mayıs 2020, Pazartesi 16:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Aslı Enver ve Kerem Tunçeri

Aslı Enver ve Kerem Tunçeri

Eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile oyuncu Aslı Enver'in birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Çift, ortak arkadaşlarının organize ettiği bir ev partisinde tanışmış, arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü. Ancak Kerem Tunçeri'nin 3 kadınla mesajları ifşa olunca ilişkileri kısa sürede bitmişti. Aslı Enver, eski basketbolcuyu telefonundan bile engelledi.

Timothée Chalamet ve Lily-Rose Depp

Timothée Chalamet ve Lily-Rose Depp

Johnny Depp ile Vanessa Paradis'in kızı Lily Rose Depp ile Hollywood'un yükselen yıldızı Timothee Chalamet 2018'in ekim ayında başlayan ilişkilerini bitirme kararı aldı. Venice Film Festivali'nin kırmızı halısında birlikte yürüyerek ilişkilerine resmiyet kazandırmıştı. İkili henüz ayrılık sebeplerine dair bir açıklama yapmadı.

Channing Tatum ve Jessie J

Channing Tatum ve Jessie J

Channing Tatum, dokuz yıllık eşi Jenna Dewan’dan boşandıktan sonra şarkıcı Jessie J ile aşk yaşamaya başlamıştı. Çifte yakın bir kaynak: "Drama yapılmadı. Sadece yollardan ayrılmaya karar verdiler ve hala iyi arkadaşlar" şeklinde açıklama yaptı. Başka bir kaynak, Tatum ve Jessie'nin arkadaşça ayrılığına sebep olan şeyin aradaki mesafe ve farklı öncelikler olduğunu söyledi. Kaynak, "Channing ve Jessie'nin farklı odakları ve birbiriyle örtüşmeyen öncelikleri var" diyor. "Eğlenceli bir ilişkileri vardı, ancak yürümedi. Channing'in Los Angeles'ta olması gerekiyor, böylece kızı Everly ile zaman geçirebiliyordu. Jessie İngiltere'yi tercih ediyor. Yine de dostlukları sürüyor."

Cara Delevigne ve Ashley Benson

Cara Delevigne ve Ashley Benson

Bir süre önce Los Angeles'ta birlikte yaşamaya başlayan ve geçtiğimiz yıl nişanlanan Ashley Benson ile Cara Delevingne'nin ilişkisi bitti. Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan ikiliye yakın kaynaklar, ayrılığın nedeni olarak Cara'yı gösterdi ve modelin şu anda karantinayı arkadaşlarıyla birlikte harika zaman geçirdiğini söyledi. 

Pamela Anderson ve Jon Peters

Pamela Anderson ve Jon Peters

ABD’li oyuncu Pamela Anderson ve 12 gün önce evlendiği ünlü yapımcı Jon Peters Şubat ayında, evlendikten sadece 12 gün sonra boşandıklarını duyurdu. Fox News’un Anderson’un temsilcilerinden aldığı yazılı açıklamasında, “Hayattan ve birbirimizden ne istediğimizi anlamamız gerekiyor. Bu dönemde sizin desteğinize güveniyoruz. Hayat bir seyahat, aşk ise bir süreçtir” ifadelerine yer verildi.

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer

Bir yıldır aşk yaşayan oyuncu Eda Ece ve basketbolcu Buğrahan Tuncer, Nisan ayında birbirlerini sosyal medya hesaplarından takip etmeyi bıraktı ancak ikilinin ayrılığı kısa sürdü. Çift, kısa süre sonra aralarındaki buzları eritti ve birbirlerini yeniden takip etmeye başladı.


Eliz Sakuçoğlu ve Semih Ergün

Eliz Sakuçoğlu ve Semih Ergün

Bir süredir Semih Ergün ile aşk yaşayan stilist Eliz Sakuçoğlu, geçtiğimiz günlerde sosyal medya temizliği yaptı. Birçok fotoğrafını sildiği görülen Sakuçoğlu, sevgilisiyle birlikte yer aldığı kareleri de profilinden kaldırdı. İkilinin, ayrıldıkları tahmin ediliyor. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Instagram'da hoşlandığınız kişinin dikkatini çekmenin 8 yolu