Karantinada yatak odanıza renk katmanın 6 yolu

Karantinada ilişkiler bakımından işler tamamen değişti. Karantinadan önce partnerinizi işten döndüğünde takım elbisesi ya da makyajıyla görürken, artık onu sadece pijamalar ve iç çamaşırları içinde görüyorsunuz. Neredeyse artık hepimiz makyajı tamamen bıraktık, cinsellik günlük rutinlerimizden birine dönüştü. Yatak odamızı eski temposuna getirmek için artık biraz efor sarf etme zamanı. Peki yatak odasına koşarak gitmenin yolları neler? Seks uzmanı Alix Fox anlattı. İşte karantinada yatak odasına renk katmanın 6 yolu!

12 Mayıs 2020, Salı 13:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Dış görünüşe özen göstermeyi elden bırakmayın

Dış görünüşe özen göstermeyi elden bırakmayın

Belki gayet tahmin edilebilir gibi görünüyor ancak kişisel görüntümüze özen göstermeyi bırakmak, hepimizin karantinadaki birincil hatası. Bu nedenle evde yapacağınız farklı işler için farklı kıyafetler giyin. Temizlik yapmak için kıyafetleriniz farklı olsun, her duştan sonra pijamalarınızı değiştirin. Çamaşır makinenizi çalıştırma sıklığını artırın. 

 Susmayı dene

Susmayı dene

Partnerinle iyi bir ruh halinde değilsen susarak da iletişim kurabilirsin. Bazen ruhsal olarak iyi durumda olmadığımızda duygularımızı ifade edemez hale geliriz. Bu da pek çok söylemimizin karşı tarafın bizi yanlış anlamasına yol açar. O yüzden bir müddet sessiz kalmayı, balkonda yalnız kahve içmeyi deneyin, elinize bir de kitap alın. 

Penetrasyonu unutun

Penetrasyonu unutun

Evet, tamamen unutun demiyoruz ama seksi bir sonuç olarak değil bir süreç olarak görün. İlk göz göze gelinen andan itibaren bir son ve penetrasyon hayal etmeyi bırakın sadece dokunuşları odaklanın. Her dokunuşu ayrı ayrı anlamlandırın her öpücüğe iki öpücükle karşılık verin. 


Şaşırtmak daha kolay

Şaşırtmak daha kolay

Karantina elimizdeki kısıtlı imkanlar nedeniyle daha fazla yaratıcılığa teşvik eder. Çünkü ihtiyaçları çoktur ama karşılanması güçtür. Karantina rutinine alışan partneriniz, sizden gelen en ufak bir ilk adıma bile muhtşem tepkiler verebilir. 

Oyuncu olun

Oyuncu olun

Size oyuncu bir kedi olun demiyoruz ancak monotonlaşmayın da. Yatak odasında her bakışınız bir oyun her hareketiniz sonuçları ve karşılığı olan bir hamleye dönüşsün. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Justin Bieber ve Hailey Bieber'ın aşk kronolojisi