Karantinadaki yalnız insanlara online ilişki hizmetinde patlama yaşanıyor: Webcam kızları

Corona virüs salgını hayatımızda pek çok şeyi değiştirdi. Bunlardan biri de ilişki yöntemleri oldu. Dünyanın birçok yerinde sıkı karantina yöntemleri uygulandığı için insanlar evden dışarı çıkamıyor. İşte burada webcam kızları devreye giriyor. Online olarak cinsellik hizmeti veren webcam kızları, corona virüs karantinasının kazananı oldu. Son dönemde çok fazla müşterilerinin olduğunu belirten webcam kızları, genellikle sohbetlerinin konusunun corona virüs olduğunu söylüyor.

08 Nisan 2020, Çarşamba 13:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Corona virüs salgınında insanların eve kapanmaları yalnızlık seviyesinin de artmasına neden oldu. Bu süreçte bazı mesleklerde de yükseliş oldu. Örneğin, kamera kızları. Webcam kızları, online ortamda para karşılığı müşterilerle iletişime geçiyor. Görüntülü gerçekleşen görüşmede, webcam kızları verilen ücret karşılığında sohbet edebilir, soyunabilir veya müşterilerinin istediği başka istekleri yerine getirebilirler. Bu durum online cinsel ilişki olarak da adlandırılabilir.

Karantina öncesinde bu sistem, tek taraflı kamera ile gerçekleştiriliyordu ancak şimdi online cinsel ilişki uygulamaları, hem müşterinin hem de webcam kızının karşılıklı olarak kameralarını açmasına olanak sağladı.

Metro'ya konuşan Red_Delicious takma adını kullanan bir webcam kızı, "Hiç bu kadar müşterim olmamıştı. Tüm müşterilerim karşılıklı kamera açmak istiyor. Bu da normalde yaşanmayan bir olay. Karantinadan önce müşterilerim sadece yüzde 20-25'i kamera açmak istiyordu. Konuştuğumuz konu genellikle corona virüs salgını. Müşterilerim genellikle sağlık çalışanları. Ne kadar çağrı aldıklarını ve neler yaşadıklarını dinlemek gerçekten ilginç. Her şeyin belirsiz olduğu bu dönemde çoğu müşterim, onlarla konuşmamın onları rahatlattığını söyledi. Çoğu müşterim evden çalışan insanlar onlarla da konuşmamızın genellikle konusu corona virüs karantinası oluyor” dedi.

Sofiasanctuary isimli başka bir webcam kızı ise şunları söyledi:

Kamera dış dünyayla bağlantı kurmak için iyi bir yol. Karantina yasası yürürlüğe girdikten sonra adeta bir kurtarıcı oldu. Çok fazla müşteri gelmeye başladı ve salgınla başa çıkma yöntemlerini öğrenmek gerçekten harika.

Your Goddess Jo isimli başka bir webcam kızı ise, eski müşterilerinin iyi olup olmadığını merak ettikleri için onu aradığını söyledi. İnsanların geç saatlere kadar onu aradığını belirten Jo, "Bunun sebebi büyük ihtimalle ailelerinin bütün gün evde olmaları ve gün içinde arayamıyor olmaları. Ayrıca bu alanda çalışan insanların sayısında da bir artış oldu" dedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mutlu bir evlilik için çiftler yatakta nasıl davranmalı?