Kararsızlara: 10 harika yeni ev hediyesi fikri

Birisine yeni ev hediyesi almak, karar vermesi en zor konulardan biri. İlk kez gidilen eve ne hediye alınır? Yeni geline ev hediyesi mi, yeni taşınılan eve hediye mi, eltiye ev hediyesi mi... Alacağınız kişiye göre değişir. Kimisi yaratıcı ev hediyeleri düşünürken, kimisi kullanışlı ev hediyeleri ya da teknolojik ev hediyesi almaya karar verir. Hediye alacağınız kişiyle nasıl bir ilişkiniz var, bunu da gözden geçirmek gerekir. İşte kararsızlar için 10 harika ev hediyesi fikri!

23 Haziran 2020, Salı 11:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kahvaltılık seti

Kahvaltılık seti

Kahvaltılık seti, her evin ihtiyacı fakat hem kullanışlı hem de şık olanını bulmak çok zor. English Home Dustin Bambu 7 Parça Kahvaltılık 69.99 TL.


Tabure

Tabure

Tabureye ihtiyaç bitmez, evde 10 tane varsa 11'inciden zarar çıkmaz çünkü kalabalık günlerin kurtarıcıdır. Vivense Vitale Meşe tabure 79.90 TL.

Kutu oyunu

Kutu oyunu

Özellikle evine ziyarete gittiğiniz genç biriyse kutu oyunları en iyi hediye seçeneklerden biri. Hem belki götürdüğünüz gün hep birlikte bir oyun gecesi düzenlersiniz. Tabu XL 280 TL civarı.

Akustik gramafon

Akustik gramafon

İstediğiniz her yerde hiçbir güç kaynağına gereksinim duymadan müziğin keyfini çıkarın. 19. yüzyılın icadı 21. yüzyılın teknolojisiyle yeniden hayat buldu.Müziğin sesini beş kata kadar güçlendiren Mudo Concept modern akustik gramofon gücünü tamamen akustik prensiplerden alıyor. Hoparlörü alt kısımda bulunan ve genişliği max.1,2 cm ve boyu max. 7 cm olan tüm telefon modelleri ile uyumludur. Fiyatı ise 169 TL.

Abajur

Abajur

Bir abajura her zaman yer vardır. Üç ayaklı ahşap abajur, perabulvari.com'da 50 TL civarı.

Ayna

Ayna

Ayna ihtiyacı bitmez, her oda bir aynayı hak eder. Dekoratif ayna, Yargıcı'da 329 TL.

Kirli sepeti

Kirli sepeti

Bu sepetler aslında Zara Home'da kirli sepeti olarak satılmıyor, ancak bize göre en kullanışlı hali o. Zikzak sepetlerin en büyüğü 150 TL.

Su arıtma sürahisi

Su arıtma sürahisi

Filtreli Su Arıtma Sürahisi, Tchibo'da 100 TL civarı.


Canlı bitki

Canlı bitki

Hediye etmesi sizden, besleyip büyütmesi onlardan. Tropik Yucca Çiçeği ciceksepeti.com'da 119 TL.

Halı

Halı

Küçük bir halı olduğu için serilecek bir yer muhakkak bulunur. Madame Coco'da 192 TL.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serenay Sarıkaya'nın ayna pozu stili