Kardashian-Jenner kardeşlerden bikinili poz

Kardashian ve Jenner ailesinin üyelerinden Kylie Jenner, Kim ve Kourtney Kardashian birlikte güneşin tadını çıkardı. Üç kardeş, benzer bikinileriyle beğeni topladı.

25 Mart 2021, Perşembe 14:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kardashian-Jenner ailesi lüks yaşantılarıyla sık sık gündeme geliyor. Şov dünyasının dikkat çeken isimleri, çıktıkları tatillerle de adlarından söz ettiriyor. Son olarak boşanmak üzere olan Kim Kardashian, kardeşleriyle zaman geçirirken gündeme geldi. Kylie Jenner, Kim ve Kourtney Kardashian benzer tonlarda ve tasarımlarda bikinilerini giyerek güneş banyosu yaptı.

BEĞENİ YAĞMURU

BEĞENİ YAĞMURU

Üç kardeş havuz kenarında benzer bikinilerle verdikleri pozu paylaşınca, hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.


MİSAFİRLERE ÖZEL TEST UYGULAMASI

MİSAFİRLERE ÖZEL TEST UYGULAMASI

Pandemi döneminde Kardashian Ailesi’nin ilginç bir uygulaması olduğu ortaya çıktı. Ünlü sunucu Andy Cohen, Kim Kardashian ve diğer aile üyelerini ziyaret ettiğinde karşılaştığı muameleyi podcast programında anlattı.

52 yaşındaki sunucu, kendisinin bir arabaya bindirildiğini ve Los Angeles vadisinde bir Covid-19 test merkezine götürüldüğünü açıkladı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hatice: Hamileysem yıldırım nikahıyla evlenirim