Kardashianların yeni yıl kartında Kylie Jenner yok

ABD’li popüler kültür ikonu Kardashian ailesi yeni yıl kartında kullanacağı görselleri paylaştı. Ailenin bir süredir hamile olduğu iddia edilen üyesi Kylie Jenner ise fotoğraf dizinde yer almadı. Sosyal medya kullanıcıları ise genç kadına bu durum nedeniyle tepki gösterdi.

27 Aralık 2017, Çarşamba 09:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD’de yayımlanan reality show ile dünya çapında şöhret kazanan Kardashian ailesinin yeni yıl kartlarında kullanacağı görselleri Kim Kardashian Instagram hesabından paylaştı.

Hollywood fotoğrafçısı Eli Russell Linetz tarafından çekilen “25 DAYS OF XMAS”( Noel’in 25 günü) isimli fotoğraf serisinin son paylaşımını yapan 37 yaşındaki kadının gönderilerinde, ailenin tüm bireyleri (Kanye West de dahil olmak üzere) çocuklarıyla birlikte yer alıyor.

Ancak ailenin en genç üyesi Kylie Jenner aile fotoğraflarının hiçbirinde bulunmuyor.

Erkek arkadaşı Travis Scott’dan hamile olduğu iddialarıyla bir süredir magazin gündemini meşgul eden Jenner’a hayranları fotoğraflarda yer almadığı için sosyal medyadan tepki gösterdi.

Bir kullanıcı konuyla ilgili olarak, “Kim Kardashian bizimle gerçekten dalga geçiyor. 25 gündür Kylie Jenner’ın karnını görmek için bekliyorum, ama o lanet olası yılbaşı kartpostalında yok. Kylie, senin için geliyorum!” ifadelerini kullandı.

Bugüne kadar hamileliği ile ilgili hiçbir paylaşımda bulunmayan Kylie Jenner, en son kardeşi Kendall Jenner'ın çektiği ve Love dergisi tarafından kullanılan bu kareyi paylaşmıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder