Kardeşi Niran Ünsal'ı bombaladı: Jartiyerle çıktı

Niran Ünsal kısa süre önce Gülşen, Demet Akalın, Hande Yener gibi popçuları hedef almış, erotik klipler çektiklerini iddia etmişti. Geçenlerde de türbanla poz vermişti. Niran Ünsal'ın DJ kardeşi Nida Ünsal isyan etti

06 Aralık 2014, Cumartesi 12:02
A A

Niran ünsal kısa süre önce Gülşen, Demet Akalın, Hande Yener gibi popçuları hedef almış, erotik klipler çektiklerini iddia etmişti. Geçenlerde de türbanla poz vermişti. Niran ünsal'ın DJ kardeşi Nida ünsal isyan etti!

“Ben bu Niran ünsal'ın kardeşi olarak anılmaktan bıktım. Bir ara CHP'liydi, şimdi AKP'li. Bu kadar renk değiştiren birini daha görmedim.”

JARTİYERLE çIKMIŞTI Nida ünsal, Facebook sayfasına şunları yazdı: “Niran annelikten gem vuruyor ya herkese, 1994'te Pop Show yarışmasına jartiyerle çıkmıştı. O zaman da anneydi. Beni reddecekmiş. Oysa onu çoktan sildim. Annemin, anneannemin kemiklerini sızlatan kadın. Allah sana akıl fikir versin. Pek umudum yok ama...”

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.