Kardeşi yanında çocuğu gibi görünüyor...

Kourtney ve Khloe Kardashian sokaklarda el ele gezip dondurma yerken görüntülendi. Khloe Kardashian'ın bir hayli uzun olan boyu ise ablası Kim'in yanında çocuk gibi kalması yüzünden espri konusu oldu...

26 Ocak 2019, Cumartesi 09:02 Son Güncelleme:
A A

Kourtney ve Khloe Kardashian kardeşler dün sokakta önce el ele gezdiler sonra da dondurma yemeye gittiler. Birlikte eğlenceli bir kız kardeşler günü yaşayan Kardashian kadınları oldukça neşeli görünüyorlardı...

Ancak modellik yapan üvey kardeşi Kenndall Jenner'ı saymazsak ailenin en uzun boylu kadını olan Khloe ve ablası Kourtney arasındaki boy farklı şakalara malzeme oldu.

1.77 boyundaki Khloe KArdashian 1.55'li Kourtney Kardashian'ın elini tutunca ablası yanında çocuğu gibi göründü şakaları yapıldı.

Khloe Krdashian'ın gün boyu çıkarmadı şapka ise dikkat çekiciydi: Şapkanın üzerinde "Kanye West başkan olsun" yazıyordu.

Şarkıcı Kanye West Khloe'nin ablası Kim Kardashian'ın eşi. Şapkayı görenler baldızdan enişteye tam destek yorumları yaptılar.

Khloe Kardashian geçen yıl hamileliğiyle gündeme gelmişti.

Basketbolcu sevgilisinden bir kız çocuk dünyaya getiren Khole Kardashian tam doğum yapacağı sırada sevgilisi tarafından aldatıldığı ortaya çıkınca magazin dünyasında çok konuşulmuştu.

Sevgilisinden önce ayrılan sonra da affeden Khloe şimdilerde mutlu bir aile tablosu çiziyor.

Sıradaki haber yükleniyor...