Kardeşler arasında olur öyle şeyler...

Kourtney Kardashian ve Kylie Jenner arasında geçtiğimiz günlerde yaşanan kavga, Kourtyney Kardashian'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ortaya çıktı

25 Ocak 2019, Cuma 09:35 Son Güncelleme:
A A

Kardashian-Jenner ailesinin kadınları konu ne olursa olsun gündemi mutlaka meşgul etmeyi başarıyorlar.

Özel hayatlarını sergiledikleri televizyon programları, kazandıkları ün sayesinde kendi markalarını kurup daha da zenginleşmeleri, eşleri ve çocukları derken hayatlarımızda kapladıkları yer giderek artıyor.

Bunun son örneği dün yaşandı: Ailenin 39 yaşındaki üyesi Kourtney Kardashian Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta 21 yaşındaki üvey kardeşi Kylie Jenner'la ufak bir kavga ettiklerini ama barıştıklarını yazdı.

Ailenin kızları arasında zaman zaman tartışmalar yaşanıyor, bunların çoğu basına yansıyor ve akıllara dışarıdan çok iyi görünen bu aile tablosunun aslında sahte olup olmadığı soruları geliyor.

Ailede yaşanan bu tartışmaların çoğunun sebebi para ve şöhret oluyor.

Kız kardeşler arasında ismi daha çok öne çıkan, daha görünür olan, böylelikle her zaman daha fazla para kazananlarla geri planda kalanlar arasında elle tutulmayan ama sezilen bir gerilim var.

Geçtiğimiz günlerde Kylie ve Kenndall Jenner arasında benzer bir tartışma yaşanmış, kardeşlerin birbirlerini kıskanarak küstükleri konuşulmuştu.

Ancak birbirlerine sadece aile bağlarıyla değil ticari bağlarla da bağlı olan ve var olabilmek ve bu şöhreti sürdürmek için ihtiyaç duyan bu kadınlar bir şekilde hemen barışmayı başarabiliyorlar.

Sıradaki haber yükleniyor...