Kardeşlerim sezon finalinde Kadir tutuklanıyor

Kardeşlerim sezon finalinde Kadir tutuklanıyor

atv'nin sevilen dizisi Kardeşlerim'de heyecan dorukta. Cumartesi akşamı 17. bölümü ile ekrana gelen Kardeşlerim 18. bölümü ile sezon finali yapacak. Doruk izlediği görüntülerin hesabını sormak için Akif’le karşı karşıya geldi ve ortalık karıştı. Merakla beklenen Kardeşlerim 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Orhan vurulmuştur ve Şengül başta olmak üzere herkes oradadır. İşte Kardeşlerim 18. bölüm fragmanı ve detaylar...

13 Haziran 2021, Pazar 19:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy ve Ahu Yağtu'nun yer aldığı Kardeşlerim dizisi 18. bölüm ile birlikte sezon finali yapacak. Cumartesi akşamları yayınlanan dizinin son bölümünde; Doruk izlediği görüntülerin hesabını sormak için Akif’le karşı karşıya gelmiş ve ortalık karışmıştı. Yeni bölümü merakla beklenen Kardeşlerim dizisi 18. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kardeşlerim 18. bölüm fragmanının en dikkat çeken sahnesi Kadir'in tutuklanması oldu. Kardeşlerim 18. bölümde neler olacak. İşte detaylar...

Kardeşlerim 18. bölümde Kadir'in cinayete teşebbüsten tutuklanması şok etkisi yaratırken, Kadir’in bu iftiradan kurtulup kurtulamayacağı merak konusu.

Tolga, Ömer ve ailesinin kuyusunu kazmaya devam eder. Aileye oynadığı oyunda kuru sıkı silah ile gerçek silahı değiştiren Tolga'nın planı yanlış kişiyi hedef alır. Silahtan çıkan ateş kardeşlerin amcası Orhan'a isabet eder. Şengül, gözyaşları içindeyken bir yandan da Aybike ve Oğulcan'da artık yetim kalmıştır. Orhan'ın değiştirilen silahtan çıkan ateşle hayatını kaybetmesi ise Kadir'in başını derde sokar. Amcasının ölümüyle göz altına alınan Kadir’in özgürlüğü Tolga'nın elindedir. Tolga ise Kadir için Doruk'a bir teklif götürür. Peki Doruk, teklifi kabul edecek mi, Kadir hapisten kurtulacak mı?

Kardeşlerim 18. bölüm fragmanıKardeşlerim 17. bölümde neler oldu?

Doruk izlediği görüntülerin hesabını sormak için Akif'le karşı karşıya gelir. Suzan, Harika ile sokakta kalmamak için çareler aramaktadır. Harika, yaşadığı durumu kolay kolay kabullenemez. Akif, videoyu kimin gönderdiğini bulmak için türlü planlar içindedir. Berk'in tiyatro oyunundaki hikayesine Tolga'nın intikam planı karışınca, herkesi beklenmedik korku dolu anlar beklemektedir.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Farah Zeynep Abdullah talihsiz bir kaza geçirdi