Milyonluk pozla dedikoduları yalanladılar

Kardashian/Jenner ailesinin fertlerinden Kylie ve Kendall Jenner'ın arasına kara kedi girdi. Dedikodulara göre ikilinin arasının bozulmasının sebebi para imiş...

Son Güncelleme:
A A

Onlar Kardashian/Jenner ailesinin Jenner soyadını taşıyan iki kardeşi. Annelerinin Bruce Jenner'la olan evliliğinden doğan ve Kim,Khloe ve Kourtney KArdashian'in üvey kardeşleri olan Jenner kardeşler en az ablaları kadar ünlüler.

Aralarından su sızmayan, her yere birlikte giden ve anneleri tarafından üzerlerinde özel olarak çalışılan, adeta başarılı birer proje olan Kylie ve Kendall'ın arasının bu aralar bozuk olduğu söyleniyor.

Bunun sebebinin ise kendisini ün ve kazanç anlamında ikiye katlayan kardeşi Kendall'ı kıskanan Kylie Jennar'dan kaynaklandığı söyleniyor.

Kylie Jenner'ın da kendi adını taşıyan bir makyaj serisi ve Kendall'la birlikte yürüttükleri bir kıyafet markası ortaklığı var aslında. Ancak Kendall özellikle bu yıl çok öne geçti.

Aynı zamanda modellik de yapan Kylie Jenner 2018 yılında adını en çok kazanan modeller listesinin ilk sırasına yazdırmıştı. Hal böyle olunca da hem en çok kazananlar hem de en çok tanınanlarda da bir numara oldu.

Kylie Jenner'ın bu durum karşısında kıskançlığa kapıldığı ve kardeşiyle görüşmediği söyleniyor.

MİLYONLUK POZ

MİLYONLUK POZ

Ancak madalyonun bir de öbür yüzü var. Makyaj ürünlerinden iyi para kazanmaya başlayan Kylie Jenner Kendall'ı tahtından etmeye aday. Üstelik birlikte kurdukları giyim markası için bu pozu veren kardeşler aynı anda ve birlikte milyonlarca dolar kazanmaya devam ediyorlar.

İş ilişkileri bulunan kardeşler sadece profesyonel durumlar için gerekli oldukça bir araya geliyorlarmış. Ortak verilen bu pozlar aslında ne olursa olsun bir birlik mesajı. Adeta bir "Jenner kızları" ne olursa olsun yıkılmaz ve araları bozulmaz mesajı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Makyaj malzemelerinizi evde kendiniz yapın