Kargo görevlisi gittiği her yere köpeklerini de götürüyor

Sosyal izolasyondan en karşı çıkanlar şüphesiz evcil hayvanlar oldu. Evde çalışma sistemi sayesinde her gün evcil dostlarımızı görebiliyoruz. Ancak tüm evcil hayvanlar için bu durum geçerli değil. Daniel Nava isimli kargo çalışanı, köpeklerinin bakımevleri kapanınca çareyi onları da yanına almakta buldu. Şimdi Daniel ve 2 köpeği birlikte kargo dağıtıyor.

18 Mayıs 2020, Pazartesi 17:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal izolasyondan en karşı çıkanlar şüphesiz evcil hayvanlar oldu. Evde çalışma sistemi sayesinde her gün sahiplerini görme şanlı bulan sevimli dostlarımızın keyfine diyecek yok. Ancak tüm evcil hayvanlar için bu durum geçerli değil. Hala dışarı çıkıp çalışmak zorunda olan insanlar var.

Bir kargo çalışanı olan Daniel Nava, biri 2 buçuk, diğeri 2 yaşında olan dachshund cinsi köpekleri Chorizo ve Cocoa'yu işe giderken her gün bir bakımevine bırakıyordu. Bakımevi kapanınca köpeklerini evde yalnız bırakmak istemedi.

Her gün kargo dağıtan Daniel, çareyi köpeklerini de yanında götürmekte buldu. Chorizo ve Cocoa'yu arabasına alan Daniel, onlarla birlikte kargo dağıtmaya başladı.

Daniel her iki köpeği de henüz bebekken sahiplenmiş.


Daniel, kargo dağıtımı sırasında diğer insanların da Chorizo ve Cocoa'yu görmekten mutluluk duyduğunu söylüyor. Nava, "Köpekler kargo dağıtmaktan büyük zevk aldılar. İnsanları görmekten çok mutlular, insanlar da onları görmekten büyük keyif alıyor" dedi.

Köpeklerine kargo şirketinin tişörtlerinden de diken Daniel, bir süre daha dağıtıma sevimli köpekleriyle çıkacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kedi cinsleri ve kedi türlerinin özellikleri