'Karımdan dayak yiyorum' diyen Muammer'e müjdeli haber Tanzanya'dan geldi

Esra Erol programında 'Karımdan dayak yiyorum' diyerek canlı yayında ağlayan Muammer Güzel ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Muammer'e Tanzanya'dan müjdeli haber geldi. Esra Erol, 'Senin güzel kalbini gören Fatih Karakuş adlı kıymetli bir seyircim var' diyerek elindeki mektubu okudu....

15 Nisan 2021, Perşembe 10:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Esra Erol’un programında akılalmaz bir olay daha yaşandı. Türkiye’nin konuştuğu Muammer'in bu kez yüzü güldü. Kastamonu'dan gelen aile, bir türlü çözülemeyen ilişkiler yumağı yüzünden izleyicilerin kafasını hayli meşgul ediyor.


Muammer Güzel, kaybolan eşi Gülhan Güzel'i bulmak için programa çıktı. Ama asıl niyeti ondan boşanmaktı çünkü eşinden şiddet görüyordu.

Süpürge sapı, tencere ve çaydanlıkla dayak yiyen Muammer, sorunun kıskançlık olduğunu söyledi."Beni herkesten kıskanıyordu.


Hiç huzurumuz yok" dese de eşini sevdiğini söyleyerek boşanma konusundaki kararsızlığını dile getirdi. Eşi Gülhan ise evli sevgilisi Sezai adlı şahsa kaçtığı ortaya çıktı.

Ancak Muammer’in ortaya attığı iddia herkes şoke etti. Karısı Gülhan’la evlenmeden önce de Sezai ile ilişki olduğunu açıklaması üzerine herkes şoke oldu.


Hatta karısı Gülhan, bu ilişkiden dünyaya gelen çocuğunu başka bir adamın nüfusuna kaydettirmiş. Sevgilisi hırsızlıktan içeri girince de Muammer’le evlenmiş. Çocuğunu da onunla beraber büyütmeye başlamış.

Gülhan’ın ise şimdi de boşanma konusunda kafası karışık. Çocuğunun biyolojik babası Sezai, nüfusta Özcan ama baba dediği kişi Muammer.


GÜLHAN'DAN UÇAN TEKME

GÜLHAN'DAN UÇAN TEKME

Sürekli fikir değiştiren çift, sonunda boşanmaya karar verdi. Muammer eşine, "Çocuğa iyi bak. Onu dövme" deyince olanlar oldu. Gülhan, kameraların önünde eşine uçan tekme atıp dövmeye kalktı.


TANZANYA'DAN UZANAN YARDIM ELİ

TANZANYA'DAN UZANAN YARDIM ELİ

Yaşanan bunca olayın ardından Muammer için dün güzel anlar yaşadı. Borçlarından bahseden Muammer Bey'e, Tanzanya'dan yardım eli uzandı.

Her gün ona bir yumurta verdiği için tavuğunu parkta gezdiren Muammer’le ilgili konuşan Esra Erol, “karşındaki insan sana ne yaparsa yapsın sen iyilik yapmaktan vazgeçmiyorsun.

Senin bu güzel kalbini gören Fatih Karakuş, adlı kıymetli bir seyircim var” deyip eline geçen mektubu seyircilerin önünde okudu.


“Muammer Bey kalbi güzel bir insan. Onun borç içinde kalbinin kararmasını istemem. Zor oyunu bozar derler. Muammer Güzel hiç bozulmasın inşallah. Ben bu seneki zekatını Muammer Güzel'e veriyorum ve 15 bin TL'lik borcunu üstleniyorum” dedi.

Yaşanan bu olayın ardından ise duygu dolu anlar yaşandı. Muammer ise teşekkürlerini iletip bir an önce Gülhan’dan boşanmak istediğini söyledi.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bilim Kurulu Üyesi İlhan, vaka sayısı düşmezse alınabilecek yeni tedbirleri duyurdu