Karısından boşanınca otomobiliyle mutluluk turu attı

Hatay’da yaklaşık 2 yıl süren dava sürecinin sonunda karısından boşanan 29 yaşındaki Mehmet Emin Çete, mahkemenin kararı açıklamasının hemen ardından otomobilini gelin arabası gibi süsleyip şehir turu attı

15 Kasım 2017, Çarşamba 16:37
A A
Karısından boşanınca otomobiliyle mutluluk turu attı
Bir lokantada paketçi olarak çalışan Mehmet Emin Çete, 2012 yılında Z.Ç. ile evlendi. Görücü usulüyle dünyaevine giren çiftin arasında evliliklerinin 3 yılında anlaşmazlık çıktı. Bunun üzerine Mehmet Emin Çete ile Z.Ç. evleri ayırdı, ardından da karşılıklı olarak boşanma davası açtı. Tarafların anlaşmazlığı yüzünden 2 yıl süren dava dün karara bağlandı. Çift boşanınca Mehmet Emin Çete, otomobilini gelin arabası gibi süsleyip üzerine de "Boşandım, çok mutluyum" yazdırdı. Mehmet Emin Çete, gelin arabası gibi süslediği otomobiline binip korna çalarak şehir turu attı.

'BOŞANINCA DA MUTLULUK OLUYORMUŞ'

Evlenirken araba süslemenin çok normal olduğu gibi ayrılınca arabayı süslemenin de normal bir durum olduğunu savunan Mehmet Emin Çete şunları söyledi:"2012 yılında evlendik görücü usulüyle, 2015 yılına kadar bir evliliğimiz oldu. Zaman içinde tartışmalarımız, anlaşmazlıklarımız oldu. Baktık sonunda olmayacak 'Ayrılalım' dedik. Önce ben verdim mahkemeye, kendi kabul etmedi. Sonra o verdi mahkemeye, ben kabul etmedim. Sonunda bir şekilde kendimizi mahkemede bulduk. 2015 yılında mahkemeye verdik ancak bugün bitti. Her zaman gelin arabaları süsleniyor, ben de farklılık yapayım dedim. Bir tek evlenince değil, boşanınca da mutluluk oluyormuş."

Ramazan ÇELİK/HATAY, (DHA)
Sıradaki haber yükleniyor...