Karlar Kraliçesi Elsa, iddialı yapımları geride bıraktı

Cem Yılmaz’ın filmini hafta sonu sadece 94 kişi izledi, Naim’ ilk 3 günü 292 bin kişi ile bitirdi, 'Söz Vermiştin' 1 haftada vizyondan kalktı, Şahan Gökbakar’ın ‘Recep’i yarı yıl tatiline takıldı. ‘Karlar Ülkesi 2’ ise 393 bin 251 seyirciyle hafta sonu en çok izlenen film oldu.

26 Kasım 2019, Salı 07:58 Son Güncelleme:
A A
Karlar Kraliçesi Elsa, iddialı yapımları geride bıraktı

Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan ‘Cep Herkülü’ 22 Kasım’da vizyona girdi. 15 milyon bütçeli, gişe beklentisi yüksek film ilk 3 günde 292 bin 793 tarafından izlendi.

Türk Sineması’nda birçok rekoru elinde bulunduran, başrolünde Şahan Gökbakar’ın oynadığı ‘Recep İvedik 6’ üçüncü haftasında 381 bin 390 kişi tarafından izlenip 3 milyon 206 bine çıkabildi.

Cem Yılmaz'ın filmini hafta sonu sadece 94 kişi izledi

Cem Yılmaz’ın 18 Ekim’de 391 salonda vizyona giren ‘Kara Komik Filmler’i 6 haftada 2 salona düştü. Ve hafta sonu sadece 94 kişi tarafından izlendi.

Kasım ayının en hızlı vizyondan kalkan filmi: Söz Vermiştin

Başrollerini Aslı Tandoğan ile Emre Karayel’in paylaştığı ‘Söz Vermiştin’ kasım ayının en hızlı vizyondan kalkan filmi oldu. Bir haftada sona erdi ve 7 bin 906 kişi tarafından izlendi.

Hafta sonu en çok izlenen film: Karlar Ülkesi 2

Geçen haftaki gişeyi yarı yıl tatili yapan çocuklar belirledi. Dünyada 350 milyon dolarlık hasılatla açılış yapan, ‘Karlar Ülkesi 2’ 393 bin 251 seyirciyle hafta sonu en çok izlenen film oldu.


Bu haberi de okudularHaftanın animasyon filmi: Karlar Ülkesi 2

Bu haberi de okudularHaftanın Filmi: Karakomik Filmler

Bu haberi de okudularBu Hafta Vizyona Girenler

Bu haberi de okudularCep Herkülü: Naim Süleymanoğlu'ndan beklenen fragman geldi


Bu haberi de okudularAslı Tandoğan: Huzur aşkın bittiği değil başladığı yerdir

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Azeri kızı Günel'in inanılmaz değişimi