Kaş usturası nedir? Kaş usturası nasıl kullanılır?

Kaş usturası son yılların popüler uygulamalarından biri. Kaş kalınlaştırma, yüzdeki ayva tüylerini alma gibi pek çok uygulama için kullanılıyor. Kaş usturası kılları kalınlaştırır mı gibi pek çok endişe oluşsa da kaş usturası aslında tamamen zararsız. Kaş usturası, cımbız kullanmakta iyi olmayanlar için de oldukça pratik. Kaş usturasıyla kaşlar kolayca şekle sokulabilirken, yüzdeki ufak ayva tüylerinden de ağdasız ve acısız şekilde kurtulmak mümkün.

06 Haziran 2020, Cumartesi 09:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kaş usturası nasıl kullanılır?

Kaş usturası nasıl kullanılır?

Kaş usturası kullanımı oldukça kolaydır. Yapısı gereği cildi kesme gibi tehlikeleri en aza indirilmiş olan kaş usturası, kaş bölgenizdeki istenmeyen tüylerden sizi saniyeler içinde kurtarabilir.

  • Sadece ustura kısmını kaşın çıkış yönünün tersine göre sürmeniz yeterli olacaktır.
  • Kullanım öncesi kayganlaşmayı sağlayacak bir bakım yağı kullanmanız halinde işiniz daha kolay olacaktır.
  • Aynı zamanda iki kaşı arasında ciddi farklar olanlar ve bu durumdan rahatsız olanlar için de oldukça pratik bir yöntemdir. Kaş usturasıyla dilediğiniz gibi şekil verebilirsiniz.

Kaş usturası kaşları kalınlaştırır mı?

Kaş usturası kaşları kalınlaştırır mı?

Kaş usturası hakkında en merak edilen soru ’kaşları kalınlaştırıp kalınlaştırmayacağıdır.’ Hem kaşlarını kalınlaştırmak isteyenlerin, hem de bu yöntemle kaşlarının kalınlaşmasından korkanların merakını giderelim. Kaş usturası kaşlarının tek başına kaş kalınlaştırmaz. Ancak kaşlarınızın kalınlaşmasını istiyorsanız, uygulama sonrasında Sarımsak kürü işinize yarayacaktır. Aynı zamanda kaş usturası kaşlarınızı da dökmez. Sadece istenmeyen bölgedeki kaşları alır.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yüzünüze limon suyu sürün, cildinizdeki değişimi görün