Kas yapan ünlüler

Sosyal medyada her yaptığı ve söylediği olay olan ünlülerimizden bakalım kimler kas yapmış? (posta.com.tr)

05 Ocak 2020, Pazar 09:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Enes Batur

Enes Batur

Sosyal medyada her yaptığı ve söylediği olay olan Youtuber Enes Batur bir süredir görünmüyordu. Soranlara “Yeni bir projem var” diyordu. Enes bir çıktı pir çıktı! Yeni görüntüsüyle sosyal medyayı salladı. Kendini spora veren fenomen bu zorlu sürecin ardından kavuştuğu kaslarını paylaştı.


1 günde 2 milyon kez tıklanan değişim videosunda, Enes Batur, İranlı spor eğitmeni Meisam Sharifi ile çalıştığını anlattı. 4 aylık sürede her gün spor yaptığını ama işin esas mutfakta bittiğini söyleyen Batur, beslenme programını ayrı bir videoda paylaşacağını açıkladı.

Reynmen

Reynmen

Diğer bir fenomen Reynmen (Yusuf Aktaş) 22 Aralık’ta bir değişim videosu yayınlamıştı. 90 günlük bir programla fazla kilolarından kurtulup kas yaptığını söylemişti. Reynmen 3 milyon 700 bin kez izlenen videosunda geçirdiği değişimi detaylarıyla anlatmıştı.

Murat Boz

Murat Boz

Murat Boz 2012’de çekilen görüntüsünü beğenmemiş, hemen spora başlayıp kas yapmıştı.

Özgün

Özgün

Popçu Özgün 2014’te spora başlamış 4 yıl sonra Herkül’e dönmüştü.

Sinan Akçıl

Sinan Akçıl

Sinan Akçıl bir dönem yediğine içtiğine dikkat etmeyip göbek yapmıştı. Plajda görüntülenen Sinan Akçıl halinden rahatsız oldu ve kas yapmaya başladı.

Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ

2016 temmuzda arkadaşlarıyla gittiği Marmaris Bozburun'da, göbekli haliyle objektiflere takılan Kıvanç Tatlıtuğ, soluğu spor salonunda almıştı. Oyuncu, o sırada gazetecilerin evlendikten sonra kilo almasıyla ilgili sorularını, ''Kas da benim, göbek de benim, kimseyi ilgilendirmez'' sözleriyle yanıtlamıştı.


Kıvanç Tatlıtuğ'un, kısa sürede kaslı ve fit görüntüsüne kavuşması o dönem herkesi şaşırtmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anya Taylor-Joy: Garip göründüğümü düşünüyorum