Kate Hudson: Bana ne yaptınız böyle!

Ünlü oyuncu Kate Hudson, yüzüne dolgu ve botoks yaptırmış gibi gösteren bir filtre ile takipçilerinin karşısına çıktı. İlk başta nasıl göründüğünü fark etmeyen Hudson, daha sonra "Bana ne yaptığını anlamaya çalışıyorum" ifadelerini kullandı.

11 Nisan 2021, Pazar 10:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Instagram hesabını aktif kullanan Amerikalı oyuncu Kate Hudson, son paylaşımıyla takipçilerini önce şaşırttı sonra güldürdü. Hudson, arkadaşının kendisini çektiği bir videoyu yayınladı.

Paylaşımda 41 yaşındaki oyuncu, sanki yüzüne ağır botoks ve dolgu yaptırmış gibi duruyordu. İlk başta nasıl göründüğünün farkında olmayan Kate Hudson, "Ne yaptığını anlamaya çalışıyorum" diye konuştu.

'BIRAKIN DA YAŞAYAYIM'

'BIRAKIN DA YAŞAYAYIM'

Hudson, daha sonra videoyu görünce sosyal medya hesabından "Çocuklar, bırakın da yaşayayım" mesajıyla esprili bir paylaşımda bulundu. Kate Hudson, çıkık elmacık kemikleri ve şiş dudaklarıyla dikkat çekti. Amerikalı oyuncu, görüntüsüne 'filtresiz' notunu da ekledi.


'HARİKA GÖRÜNÜYORSUN!'

'HARİKA GÖRÜNÜYORSUN!'

Hudson'ın paylaşımına, "Yeryüzündeki milyonlarca kadın böyle görünmek için uğraşıyor" şeklinde yorumlar yapıldı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı da bu filtreyi kendisinin de kullandığını belirtti.


Ünlü yıldızın bu halini beğenen takipçileri de oldu. Bunlardan biri, "Aman Tanrım! Harika görünüyorsun" diye yorum yaptı.


ANNESİYLE SPOR YAPTI

ANNESİYLE SPOR YAPTI

Öte yandan günlük egzersiz rutinlerini sık sık Instagram hesabından paylaşan Amerikalı oyuncu Kate Hudson, geçtiğimiz günlerde objektif karşısına kızı Rani Rose ile birlikte çıkmıştı. Formunu korumak için yıllardır spor yapan Hudson, iki yaşındaki Rose ile birlikte egzersiz yapmıştı.


Women's Health Dergisi'nin nisan sayısına kapak olan Kate Hudson, samimi açıklamalarda bulunmuştu. İyi yaşam üzerine konuşan Kate Hudson, "Sizi iyi hissettirecek şeyleri biliyor olmalısınız. Sevdiğiniz işleri yapmak, istediğiniz yemekleri yemek, egzersiz ve kendinizi zorlamamak gibi... Onun yerine yürüyüş yaparak da sağlıklı kalabilirsiniz" ifadelerini kullanmıştı.


Pandemi sürecinin kendisini yaratıcı kıldığını söyleyen ünlü oyuncu, "Bizim gibi insanlar hayal kurmak için bir boşluk bulduğunda, bu onlar için aslında bir hediyedir" şeklinde konuşmuştu.


Üç çocuk annesi olan Hudson, oyunculuk yapmak yerine hikayeler anlatmak istediğini dile getirmişti. Oscar ödüllü oyuncu, "O büyük bilezikleri, mücevherleri, kaftanları olan ve yöneten çılgın kadınlardan biri olacağım" itirafında bulunmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bülent Ersoy 3 milyon TL'ye anlaştı