Kate Hudson'ın ilham veren egzersiz alışkanlıkları

Enerjik ve fit görünümüyle her daim dikkatleri üzerine toplayan ABD'li güzel oyuncu Kate Hudson için egzersiz hayati bir kural. Uzun yıllardır sporu hayatından eksik etmeyen 42 yaşındaki Kate Hudson, gençlere taş çıkarıyor. Peki bunu nasıl başarıyor? İşte Kate Hudson'ın ilham veren egzersiz alışkanlıkları...

03 Kasım 2021, Çarşamba 09:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
HAFTANIN 5 GÜNÜ SPOR

HAFTANIN 5 GÜNÜ SPOR

3 çocuk annesi 42 yaşındaki Kate Hudson, 19 yaşından beri düzenli olarak spor yapıyor. Hareketi hayatından hiç eksik etmeyen Hudson, haftanın 5 günü kendini egzersize adıyor. Yoga, pilates, koşu, dans ve bisiklet sürmek yaptığı egzersizlerden bazıları.

SÜREYİ RUH HALİ BELİRLİYOR

SÜREYİ RUH HALİ BELİRLİYOR

Bazı günler 2 saat bazı günler 30 dakika spor yaptığını söyleyen Hudson, bu süreyi ruh halinin belirlediğini söylüyor. Hudson bu konu hakkında "İnsanlar 2 buçuk saat spor yapmaları gerektiğini düşünüyor ancak 20 dakika da olabilir 40 dakika da olabilir" diyor.

"DÜZENLİ DEVAM ETMEK ZORUNDASIN"

"DÜZENLİ DEVAM ETMEK ZORUNDASIN"

Egzersizde Kate Hudson'ın en önemli kuralı istikrar. Hudson düzenli olarak spor yapmayanlara yönelik olarak "Bir sporu iki hafta yapıp sonra 1 hafta mola verip 3 gün daha yapıp 'neden sonuçları göremiyorum?' diyenleri anlayamıyorum. Hayattaki her şey gibi bunda da düzenli devam etmek zorundasın" diyor.

İÇ HUZUR DA ÖNEMLİ

İÇ HUZUR DA ÖNEMLİ

Kate Hudson, fiziksel güzelliğinin iç huzurdan geldiğine inanıyor. Bu nedenle düzenli olarak yoga ve meditasyon yapmayı da ihmal etmiyor.

DİYET YAPMIYOR

DİYET YAPMIYOR

Her daim formda ve fit olsa da Kate Hudson sanılanın aksine asla diyet yapmıyor. Hayatının herhangi bir döneminde belli bir diyete bağlı kalmadığını söyleyen oyuncu, beslenmede dengeyi sağlayabilmek için kalori hesabı yaparak besleniyor. Bir öğün fazla yemek istiyorsa diğer öğünü hafif geçiriyor ve aşırı kalori alımından kaçıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Her gün nar yemeniz için 10 süper neden