Kate Middleton Prenses Diana’nın izinden gidiyor…

Cambridge Düşesi Kate Middleton 1997 yılında vefat eden Prenses Diana’nın izinden gittiğini kanıtlayan benzer stil görüntüleri…  

29 Eylül 2017, Cuma 11:16 Son Güncelleme:
A A

1997 yılının 31 Ağustos’unda hayata gözlerini yumarak tüm dünyanın yıllarca konuştuğu unutulmaz Prenses Diana, ölümünün 20. yıldönümünde yeniden tüm haberlerde ve birçok derginin kapağında yer aldı. 

Üzerinden bir hafta geçtikten sonra Diana’nın büyük oğlu Prens William’ın eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın üçüncü çocuklarına hamile oldukları duyuruldu. Bu iki isim yeniden gündeme gelmişken stillerine bir göz atmadan geçmek olmazdı.

Fotoğraflara baktıkça siz de Kate Middleton ve Prenses Diana’nın arasındaki bu stil benzerliğini fark ettiyseniz devam edin çünkü bu daha başlangıç.

İlk başta “"Sadece kıyafetin kesimleri benziyor, Kate'e haksızlık etmeyelim diyebilirsiniz.

Ama aşağı indikçe, Kate Middleton ile Prenses Diana’nın stil benzerliğini görünce ufak bir şok yaşayabilirsiniz!

Kayınvalidesinin izinden gittiğini açıkça belli eden Kate Middleton sık sık onun ilham verici görünümlerini neredeyse birebir şekilde uyguluyor. 

İşte onlardan bazıları…

Prenses Diana ve Kate Middleton'ın tek ortak özelliği stilleri değil. İkisi de kayak tutkunu ve ikisi de bembeyaz karlar içinde kırmızı rengi tercih ederek dikkat çekmeyi seviyor. 

Prenses Diana'nın 1996 yılında Pakistan'da giydiği kombinin neredeyse birebir benzerini Kate Middleton 2012 yılında Malezya'da katıldığı törende giydi. 

Kate Middleton İskoçya seyahatinde Prenses Diana'nın 32 yıl önce giydiği kombine çok benzer bir kıyafet giymişti.  

Prenses bu kombini 1990 yılında Kraliyet ailesi için düzenlenen uluslararası bir konferansta giymişti. Kate Middleton ise 2013 yılında Warner Bros stüdyolarının açılışında giydi. 

Prenses Diana akıllarda kalan yeşil kombinini 1990 yılında İtalya seyahatinde giymişti. Kate Middleton ise zümrüt yeşili takımını 2012 yılında İrlanda muhafızlarını onurlandırma gününde giydi. 

Prenses Diana'nın 1996 yılında giydiği kırmızı takım döneme damgasını vuran kombinlerde. Bu kombinin ne kadar zamansız olduğunu gören Kate Middleton aynı tip takımı bu yıl İngiltere'de gerçekleşen Çocukların Ruh Sağlığı haftasında giydi. 

Prenses Diana kraliyet ailesine girdiği dönemde canlı ve pastel tonlar tercih ediyordu. İşte onlardan biri de 1983 yılında giydiği bu pembe elbisesi. Kate Middleton ise bu kombini Kraliçe'nin "doğum" haftasındaki kutlamalarda giydi.

Beyaz gösterişli bir şapkaya sahip olmadan Kraliyet Ailesinden sayılmazsınız! Prenses Diana dikkat çekici bu şapkasını ilk kez 1987 yılında Kraliyet Ascot (At koşusunda) takarken, Kate Middleton Kraliçe Elizabeth'in 90. yaş doğum gününde taktı. 

Prenses Diana ve Kate Middleton'ın bir diğer ortak noktaları mavi rengine olan tutkuları... Diana 1989 yılındaki Noel kutlamasında bu kombini yaparken, Kate Middleton Irak ve Afganistan'da ölen askerlerin adına düzenlenen törende mavi takımıyla dikkat çekiyordu. 

Kararı size bırakıyoruz...

Kararı size bırakıyoruz...

Kraliyet ailesinin bir üyesi olmak dışarıdan göründüğü kadar ışıltılı, rahat olmayabilir. Kıyafetten tuttun, elinizin duruşuna kadar birçok konuda kurallara uymak zorundasınız. 

Bu yüzden Prenses Diana ile Kate Middleton'ın stilleri arasındaki bu benzerlik bir tesadüf mü yoksa zorla uygulanan bir kural mı bilmiyoruz ama Kate'in günden güne Prenses Diana'nın efsaneleşen kombinlerine çok benzeyen kıyafetler tercih etmesi devam edecek gibi duruyor... 

Artık bunun adı kopyalamak mı yoksa ilham almak mı onun kararını size bırakıyoruz... 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Partneriniz tarafından kullanıldığınızı gösteren 12 işaret