Kate Middleton'dan ebeveynlik rehberi

Prens Charles'ın eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın 3 çocuğunu nasıl yetiştirdiği merak konusuydu. Kate Middleton, çocuklarına pratik olmayı öğretiyor ve oyun saatlerinde olabildiğince eğlenmelerini sağlıyor. Ebeveynlerin Kate Middleton'dan öğrenmeleri gereken aslında çok şey var. İşte Kate Middleton'ın ebeveynlik rehberi.

29 Nisan 2020, Çarşamba 13:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sarılmak önemli

Sarılmak önemli

Kate, Cambridge evinde sarılmanın ve sevginin nasıl "çok önemli" olduğunu söylüyor.

Kate bir açıklamasında, "Sarılmalar çok önemlidir. Çocuklarıma böyle söylüyorum" demişti.

Kısıtlı televizyon

Kraliyet içinde çocukların televizyon saati biraz kısıtlı. Onun yerine çocukların açık havada vakit geçirmelerini istiyorlar. Çocukların sadece birkaç program seyretmesine izin veriliyor. Peppa Pig, İtfaiyeci Sam bunlardan ikisi.

Gerekirse halkın önünde uyarıyor

Gerekirse halkın önünde uyarıyor

Pippa Middleton’un 2017'deki düğünde, altı yaşındaki Prens George kutlamalar sırasında biraz yaramazlık yapmıştı. Kate ise onu sakinleştirmek için başına hafifçe dokunmuştu.

Hatta tören sırasında yaramaz oğlunu “susturmak” için parmağını bile kaldırmıştı.

George biraz gözyaşı dökmüş olsa bile, çocukların yanlışlarını görmelerine yardımcı olmak, iyi bir ebeveyn olmanın önemli bir parçası.

Dağınıklık iyidir

Dağınıklık iyidir

Prenses Charlotte ve Prens George mutfakta dağınık olmayı seviyorlar. Kate Middleton da çocuklarının mutfağı dağıtmasına izin veriyor. Kate daha önce yaptığı açıklamada, "Charlotte ve George'a pizza hamuru yapmayı öğrettim. Bunu George ile evde yapmaya çalıştığımda çikolata ve altın şurubu her yere gidiyor. Onu seviyorlar çünkü ellerini dağınık kalabilir" dedi.

Çocuklar geleneksel kıyafetler giyiyor

Kate Middleton çocuklarını genellikle yaşlarına uygun olarak giydiriyor. Çocuklar genellikle tüm kamusal toplantılar için çok geleneksel İngiliz kıyafetleri giyiyor. Kate oğullarına genellikle geleneksel İngiliz kıyafetleri olan şort ve gömlek giydirmeyi tercih ediyor.

Birlikte vakit geçirmek önemli

Birlikte vakit geçirmek önemli

Kate ve William, çocuklardan arta kalan zamanlarda kendilerine de vakit ayırmayı seviyorlar. Akşamları birlikte yemeğe çıkıyorlar. Çift, Çin lokantası tercih ediyor.

Çocukların saçmalamalarına izin veriyor

Düşes, Prenses Charlotte'un 2019'daki yardım yarışmasında kalabalığa dilini çıkardığında tatlı bir tepki vermişti ve bu tepki sayesinde övgü almıştı. Ara sıra çocukların gerçekten "çocuk" olmalarına izin vermek gerekiyor. Her ne kadar ciddi bir toplantı olsa da.

Spora teşvik ediyor

Spora teşvik ediyor

William ve Kate, Ekim 2019'da ilk futbol maçını Norwich City ve Aston Villa'da izlemek için George ve Charlotte'u seçtiler. Çift, çocuklarını aktif tutmaya ve çok fazla spor oynamaya teşvik ediyor. Hatta George tenis ustası Roger Federer'den ders bile alıyor.

Doğada zaman geçiriyorlar

Prens Charles ve Kate Middleton, çocuklarının doğada zaman geçirmesine izin veriyor. Kendi sebzelerini yetiştiren çift, çocukların da onlarla ilgilenmesine izin veriyor. Kate, "Bence dışarıda olmak ve doğada olmak çocuklar için yaşam boyu beceriler öğrenmek için gerçekten harika bir ortam" demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bebekler kaç aylıkken emekler? Bebekler ne zaman emeklemeye başlar?