Kate Middleton'ın elbisesi yine olay oldu!

Düşes Kate Middleton katıldığı toplantıda giydiği bu kıyafetle herkesi şoke etti

09 Kasım 2018, Cuma 13:09 Son Güncelleme:
A A

Üç çocuk annesi Düşes, bu etkinlik için yaptığı kıyafet tercihiyle de çok konuşuldu. 

Kate Middleton, etkinliğe turkuaz rengi bir tuvaletle katıldı. Kıyafetini gümüş rengi açık ve pırıltılı ayakkabılar ve elbisesiyle aynı renkte bir el çantası ile tamamlayan Middleton, bu seçimiyle de gündem oldu.


Bunun nedeni ise Düşes'in aynı kıyafeti tam altı yıl önce bir kez daha giymesiydi. 2012 yılında Londra Olimpiyat Oyunları ile ilgili bir etkinliğe katılan Middleton, gözde modacılarından biri olan Jenny Peckham'ın imzasını taşıyan bu kıyafeti tercih etmişti.


O zaman da aynı çanta ve ayakkabıları giyen Middleton'daki tek değişiklik altı yıl önce saçının toplu olmasıydı.

Kate Middleton'ın bu tercihi yine çeşitli şekillerde yorumlandı. Bazıları onu bir kez daha "tutumlu Düşes" ilan ederken daha farklı yorumlar yapanlar da oldu.


Middleton'ın evlendiğinden bu yana en sevdiği modacıların hemen hemen bütün kıyafetlerini giydiğini, hepsinden zevkini aldığını ve artık giymek için yeni şeyler bulamadığını ileri sürenler oldu.

Bazıları da zaman zaman bir modelin farklı renklerini giydiği görülen Middleton'ın "garantici" olduğunu savundu. Moda konusunda riske girmek istemediği için hem çok sevdiği hem de kendisine yakıştığını bildiği kıyafetleri tercih ettiğini savundu.

Hayranları ise bu elbisenin ne zaman ve nasıl giyerse giysin ona çok yakıştığını belirtti.

Middleton'ın üç çocuk sahibi olmasına rağmen hala yıllar önceki kıyafetini giyebiliyor olması da beğeni topladı. 


Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.