Katie Holmes, Emilio Vitolo ile kafede aşka geldi: Emilio Vitolo nişanlı çıktı!

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Katie Holmes, yeni sevgilisi ünlü şef ve aktör Emilio Vitolo ile romantik anlar yaşarken görüntülendi. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından büyük bir skandal da ortaya çıkmış oldu.

10 Eylül 2020, Perşembe 15:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tom Cruise'dan boşandıktan sonra uzun süre Jamie Foxx ile nişanlı kalan fakat onunla da yollarını ayıran Katie Holmes, yeni sevgilisi ünlü şef ve aktör Emilio Vitolo ile görüntülendi.


New York'ta bir restoranda yemek yiyen ikili sonra derin bir sohbete daldı. Bir ara Katie Holmes, Vitolo'nun dizlerine oturdu ve çift sohbeti o şekilde sürdürdü.  Sonra da sarılarak birbirlerini öpmeye başladı. Katie Holmes ve Emilio Vitolo, o anlarda görüntülendiklerini fark etmedi.Katie Holmes ve Emilio Vitolo, restorandaki diğer kişilere de aldırmadan yaşadıkları samimi ve sıcak dakikaların keyfini çıkardı. Tom Cruise'dan boşanmasının ardından uzun süre Jamie Foxx ile birlikte olan ancak onunla da yollarını ayırmak zorunda kalan Katie Holmes geçtiğimiz hafta sonu yeni bir aşka yelken açtığı iddialarıyla gündeme gelmişti.


Ve skandal patladı!

Ve skandal patladı!

"Katie Holmes aşkı buldu" diye konuşulurken, Emilio Vitolo aslında nişanlıymış. Nişanlısı, fotoğraflarının ortaya çıkmasından sonra Emilio Vitolo ile ilişkisini sonlandırdı ve yüzüğü attı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Murat Ceylan: 29 yaşındayım, bu yaşta evlilik ve çocuk iddialı olur!