Katie Price oğlunu bakımevine bırakacak: Bu onun için bir şans

İngiliz model ve şarkıcı Katie Price, henüz 18 yaşında olmasına rağmen 184 kiloya ulaşan oğlu Harvey'i tedavi görmesi için bakımevine bırakacak. Bu karanın kalbini kırdığını ifade eden Price, konuyla ilgili açıklama yaptı.

15 Ocak 2021, Cuma 14:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Estetik operasyon yaptırmak için sık sık Türkiye'ye gelen Katie Price, henüz 18 yaşında olmasına rağmen 184 kiloya ulaşan oğlu Harvey'in sağlığını düzeltebilmek ve kendine daha bağımsız bir hayat kurmasını sağlamak için zor bir karar aldı.Price, doğuştan gelen bazı hastalıkları bulunan oğlunu tedavi görmesi için özel bir bakımevine bırakacağını açıkladı. Katie Price, otizmi de bulunan Harvey'in bakımevinde daha bağımsız bir hayat sürmesi için özel eğitim göreceğini de anlattı.

İngiliz The Sun gazetesine konuşan İngiliz model, bu karanın kalbini kırdığını dile getirdi. Bu zorunlu ayrılığın, aralarındaki derin ilişkiyi de değiştireceğini de vurgulayan Price, oğlu Harvey ile son altı ayda öğrenme güçlüğü ve otizmi olan çocuklara eğitim veren kurumları gezip, değerlendirmeler yaptı.


'Hepimiz olumlu düşünmek zorundayız'

'Hepimiz olumlu düşünmek zorundayız'

Oğlunu her gün göremeyecek olmanın çok üzücü olduğunu söyleyen Katie Price, konuyla ilgili; "Bu Harvey için en iyisi. Hepimiz olumlu düşünmek zorundayız. Çünkü Harvey'in onu başımdan attığımı düşünmesini istemiyorum. Bu, oğlumun bağımsız bir hayat kurması, yeni beceriler geliştirmesi ve diğer insanlarla sosyalleşmesi için bir şans" dedi.


Yardım istemişti

Yardım istemişti

42 yaşındaki Price, oğluna, her an yanında olamayacağını bir şekilde anlatmaya çalıştığını da sözlerine ekledi. Ünlü model,oğlu Harvey için Instagram hesabından bir paylaşımda bulunmuştu. Price, Dwight Yorke ile birlikteliğinden dünyaya gelen Prader Willi Sendrumu olan oğlu için egzersiz aleti kiralamak istediğini söylemişti.

Katie Price, Harvey'in kilolarından kurtulması için yaptığı paylaşımında "Biri bana yardım edebilir mi? Harvey için bir koşu bandı ve kürek çekme makinesi kiralamak istiyorum" demişti.

Doğuştan engelli olan oğlunun karantina sürecinde evde hareket etmesi gerektiğini anlatan Price, kendisine yardım eli uzatacak kişilerin kendisine mesaj atmalarını istemişti.


Katie Price'ın oğlu için yaptığı yardım çağrısı, bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilmişti. Şarkıcının yaptırdığı estetik operasyonları ve çıktığı lüks tatillerini hatırlatan takipçileri, oğlu için bir egzersiz aleti alamamasına tepki göstermişti.

Bazı kişiler Katie Price'nin geçtiğimiz haftalarda Maldivler'e seyahat etmek yerine oğlu için fedakarlık yapması gerektiğini de eklemişti. Price'nin oğlu Harvey, Prader Willi adı verilen nadir rastlanan bir genetik hastalığa sahip. Bu sendrom, davranış sorunlarının yanı sıra kilo artışına da neden oluyor. Aynı zamanda otizimli olan Harvey'in gözleri de yeteri kadar iyi görmüyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Diletta Leotta, Can Yaman ile eski sevgilisini mi kıskandırıyor?