Katy Perry hamileliğini tarzıyla nasıl kapattı?

ABD'li şarkıcı Katy Perry ve aktör nişanlısı Orlando Bloom ilk bebeklerini beklediği haberi dün geldi. Haber sevinçle karşılandı ancak Perry'nin hamileliğini 6 ay boyunca nasıl sakladığı merak konusu oldu. Geçtiğimiz aylarda Perry'nin neler giydiğine şöyle bir göz atarsak bunu tercih ettiği kıyafetlerle başardığı açıkça görülüyor.

06 Mart 2020, Cuma 11:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Klipte karnını sevdi

Klipte karnını sevdi

35 yaşındaki Perry, hamile olduğunu son şarkısı Never Worn White'ın (Hiç Beyaz Giymedim) klibinde gösterdi. Ünlü şarkıcının karnını oksadığı görüntüleri büyük sempati uyandırdı. 

'Hiç beyaz giymedim'

'Hiç beyaz giymedim'

Şarkının sözleri çiftin yakın zamanda evlenmeyi planladığını gösteriyor: "Hiç beyaz giymedim / Bunu doğru bir şekilde yapmak istiyorum / Seninle bunu gerçekten denemek istiyorum / Hiç beyaz giymedim / Ama bu akşam seninle ayakta duruyorum / Çünkü 'Ben varım' demek istiyorum." Perry'nin son zamanlarda elini hep karnına siper etmesi dikat çekti.

En uzun süre sakladığı sır

En uzun süre sakladığı sır

Klibin yayınlanmasından ardından Perry, Instagram'daki canlı yayınında "Bu, muhtemelen bugüne kadar en uzun süre sakladığım sır. Bunu size bir parça müzikle en güzel yolla söyleyebileceğimi düşündüm. 

'Bu yaz güzel gelişmelere gebe'

'Bu yaz güzel gelişmelere gebe'

Perry "Bu yaz, güzel gelişmelere gebe. Sadece doğum yapmakla kalmayıp, aynı zamanda uzun zamandır beklediğiniz albümü yayınlayacağım" dedi.

Perry Twitter'da, "Yaşasın, artık karnımı içime çekmem gerekmiyor ve karnımı saklamak için büyük çanta taşımak zorunda değilim" yazdı.


Keramet çantada mı?

Keramet çantada mı?

Perry, hamileliğini saklamak için büyük çantalar taktığını da itiraf etti.

Orlando Bloom'un Avusturalyalı model Miranda Kerr'le önceki evliliğinden 9 yaşında Flynn isimli bir çocuğu var. Katty Perry ise 2016 yılında Orlando Bloom'la ilişkisi başlamadan önce İngiliz komedyen Russell Brand'le evliydi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Meğer her yolu denemiş! Cüneyt Arkın'ın ünlü olma hikayesi şaşırttı