Kavga büyüyor, söz sırası Tuba Ünsal'da: Saldıran ben değil Elisabeth

Elisabeth Mas’ın, boşanma aşamasında olduğu eşi Caner Karaloğlu ve onun sevgilisi Tuba Ünsal’a yönelik “Beni dövdüler” suçlaması şok etkisi yarattı. “Böyle bir olayda adım anıldığı için çok üzgünüm” diyen Tuba Ünsal, olayı yalanladı

13 Eylül 2019, Cuma 07:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tuba Ünsal ile sevgilisi Caner Karaloğlu, 28 Ağustos Çarşamba akşamı Bebek’teki bir lokantaya gitti. Aynı mekanda Caner Karaloğlu’nun ayrıldığı, ama henüz boşanmadığı eşi Elisabeth Mas de vardı.

Birkaç dakika sonra ortam gerildi. Elisabeth Mas’in iddiasına göre; Tuba Ünsal kendisine saldırdı. Tuba Ünsal ise saldırıya uğrayan kişinin kendisi olduğunu söyledi.

'ÇAMUR ATMALARINA İZİN VERMEYECEĞİM'

'ÇAMUR ATMALARINA İZİN VERMEYECEĞİM'

Tuba Ünsal, Kanal D’deki 2. Sayfa’ya bağlanıp gözyaşları içinde şu açıklamayı yaptı:


● 2 kez boşandım. Hiçbir ayrılığımda olay, skandal, şiddet yaşamadım. Şiddete bu kadar karşı olan ben, bir kadına bir anneye nasıl vururum? Aslı astarı olmayan bir saçmalık bu!● 28 Ağustos akşamı Bebek’teki o lokantada karşılaştık. Caner ile masaya oturdum. Bir süre sonra gelip boynumdan tutmak suretiyle bana saldırdı. Benden iri olduğu için çırpındım, can havliyle kurtulmaya çalıştım. Çok sarhoştu, İngilizce ağır hakaretler ediyordu.

'ATTIĞI İFTİRANIN ALTINDA KALAMAM'

'ATTIĞI İFTİRANIN ALTINDA KALAMAM'

● Kamera kayıtları mevcut. Herkes olaya şahit oldu.

● Çocuğunun velayetini kaybetti, her şeyini yitirdi. Yaralı bir anne diye ses çıkarmadım. Ama attığı iftiraların altında kalamam.

'KENDİMİ BU SÜRECİN İÇİNDE BULMAK CANIMI YAKIYOR'

'KENDİMİ BU SÜRECİN İÇİNDE BULMAK CANIMI YAKIYOR'

●Güya evine girmişim, kıyafetlerini giymişim... Büyük saçmalık, büyük yalan.

● Kendimi bu sürecin içinde bulmak canımı yakıyor. Üzgün ve kırgınım. Artık çamur atmalarına izin vermeyeceğim.”

ELISABETH MAS: SAÇIMI ÇEKİP TOKAT ATTILAR

ELISABETH MAS: SAÇIMI ÇEKİP TOKAT ATTILAR

Elisabeth Mas dava dilekçesinde 28 Ağustos Çarşamba akşamı yaşanan olayı şöyle anlattı:


“Lokantada arkadaşlarımla yemek yiyorduk. Caner ve Tuba Ünsal geldi. Karşılaştık, selam verdim. Tuba Ünsal bir süre sonra saçlarıma yapıştı. Saçlarımı elinden zor kurtardım.

Sonra arkadaşlarımla bir kulübe geçtim. Caner buraya gelip ‘Sen kimsin, sevgilime selam veriyorsun?’ diye bağırdı. Omzuma ve yüzüme vurdu.”


Elisabeth’in diğer iddiası şu: “Tuba Ünsal kıyafetlerimi giyip Instagram’da paylaştı. Pozlarıyla ‘Eşini elinden aldım, çocuğunu ve evini de alırım’ mesajı veriyor.”

ÇEKİŞMELİ DAVA DEVAM EDİYOR

ÇEKİŞMELİ DAVA DEVAM EDİYOR

Caner Karaloğlu ile Elisabeth Mas 3 yıllık aşkın ardından 2017’de nikah masasına oturdu. 3 yaşında Mia adlı bir kızları olan çift Şubat 2018’de yollarını ayırdı. Yüksek tazminat, nafaka ve kızlarının velayetini isteyen Elisabeth Mas, ülkesine döndü.


Müge Dağıstanlı/ POSTA

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kim Kardashian, corona virüs mağdurlarına 1 milyon dolar bağışlayacak