Kavgaya Kılıçdaroğlu el koydu

Kavgaya Kılıçdaroğlu el koydu

CHP'de 34. Olağan Kurultayı'nda Parti Meclisi'nde adı geçen ancak seçilemeyen CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'un, kurulay sonrası Sakarya il yönetiminde ilçe başkanlarıyla yaptığı toplantıda kavga çıktı, olaya Kılıçdaroğlu el koydu

21 Temmuz 2012, Cumartesi 16:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

CHP Sakarya İl Örgütünde dün İl Başkanı Ecevit Keleş ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanlarıyla birlikte toplantı yaparak kurultayı değerlendirdiler. Toplantıya katılan CHP Milletvekili Engin Özkoç ile il yöneticisi Yalçın Ekşi, iddiaya göre kavga ederek yumruklaştı.

Kavga araya girenler tarafından engellenirken, bu durum CHP Genel Merkezine bildirildi. 34 yıl sonra milletvekili çıkartan CHP Sakarya İl örgütünde yaşanan huzursuzluk üzerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milletvekili Engin Özkoç’u telefonla arayıp bilgi aldıktan sonra kavgaya tanıklık eden ilçe başkanlarını dinlemek için bugün Ankara’ya çağırdı.

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, olaylarla ilgili olarak ellerinde ses kayıdı olduğunu belirterek, "Kavga sonrasında genel merkeze durumu bildirdik. Bekliyoruz" dedi.

Zafer TOKUŞ/ADAPAZARI (Sakarya)-(DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Metin Feyzioğlu'ndan İnsan Hakları Eylem Planı açıklaması