Kaybettiği alyansını 3 yıl sonra havucun 'boynunda' buldu

Bundan 3 yıl önce evinin bahçesinde çalışırken alyansını kaybeden yaşlı adam, yüzüğünü yine bahçede buldu. Hem de bir havucun 'boynuna' dolanmış olarak

10 Kasım 2016, Perşembe 11:09
A A
POSTA.COM.TR

Almanya'nın Bad Muenstereifel kasabasında, ismi açıklanmayan 82 yaşındaki emekli adam, bundan 3 yıl önce evinin bahçesinde çalışırken alyansını düşürüp kaybetti. Duruma en az onun kadar üzülen karısı sürekli, "Emin ol, bir gün onu yine bahçede bulacaksın" diyordu.

Ne var ki kadın 6 ay önce hayatını kaybetti; yaşlı adam da geçtiğimiz günlerde, 50'nci evlilik yıldönümlerini tek başına hüzünle andı.

Yıldönümünden kısa bir süre sonra bahçede dolaşırken, yerde gördüğü şey karşısında gözlerine inanamadı. Karısının sürekli söylediği gibi alyansına yine kavuşmuştu. Bahçede yetişen bir havuç, topraktaki yüzüğün içinden geçerek büyümüş ve kalınlaştıkça yüzük tarafından adeta 'boynu sıkılmış' bir hal almıştı.


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.