Kaybolan köpek yardım için veterinerine gitti

Tayland'da bull terrier cinsi bir köpek, diğer köpeklerin peşine takıldı ve Bangkok sokaklarında 6 saat boyunca kayıplara karıştı. Ancak akıllı köpek, sahibine geri dönmenin bir yolunu buldu. Doğruca kendi veterinerine koşup yardım istedi.

02 Ağustos 2020, Pazar 15:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bai Mai isimli kadın, restoranda çalışırken köpeği Khiew Ngern'in serbest dolaşmasına izin veriyor. Ancak sevimli köpek diğer dostlarının peşine takıldı ve Bangkok sokaklarında kayboldu. Saatlerce sokakta kalan köpek, yardım için veterinerin yolunu tuttu.

Henüz 4 aylık olan bull terrier cinsi köpek, aşı için sık sık  Phuttaraksa Animal Clinic adlı veterinere gidiyor. Sevimli köpeğin yardım arayışı güvenlik kameralarına da yansıdı. Sevimli köpeğin havlamalarını duyan klinik çalışanları onu hemen tanıdı ve sahibiyle iletişime geçti.

Phuttaraksa Animal Clinic, bu anları Facebook hesabından da paylaşmayı ihmal etmedi. Çoğu evcil hayvanın veterinerden korktuğu bir gerçek olsa da Khiew sahibine ulaşmak için böyle bir cesaret sergileyerek herkesin kalbini kazandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER En konuşkan muhabbet kuşu bu muhabbet kuşu!