Kayıp işçiyi arama çalışmalarında mont bulundu

Kayıp işçiyi arama çalışmalarında mont bulundu

Düzce'de Aksu Deresi yatağında meydana gelen heyelan sonrası iş makinası ile dereye yuvarlanan operatör Muhammet Yılmaz'ı arama çalışmalarında dere yatağında mont bulundu.

07 Şubat 2020, Cuma 10:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Düzce'nin Gölyaka ilçesinde Aksu Deresi yatağında çalışma yaparken iş makinesinin suya yuvarlanması sonucu akıntıya kapılıp kaybolan operatör Muhammet Yılmaz'ı (27) arama çalışmaları, 4'üncü günde de sürdürüldü. Dere yatağında Yılmaz'a ait olduğu düşünülen mont bulundu.

Düzce'de 4 Şubat Salı günü Gölyaka'ya bağlı Saçmalıpınar köyündeki Aksu Deresi yatağında heyelan sonrası iş makinesiyle çalışma başlatıldı. Çalışma sırasında iş makinesi dereye yuvarlanırken operatör Muhammet Yılmaz akıntıya kapıldı. Düzce AFAD, Sakarya AFAD, Düzce UMKE, polis, jandarma ve itfaiye ekipleri ile Düzce Afet Gönüllüleri ve Kocaeli Emniyet Müdürlüğü dalgıç ekibi, Yılmaz'ı arama çalışması başlattı.

Yılmaz'a ait olduğu düşünülüyor

Derede ve drone ile havadan yapılan arama çalışmaları 4'üncü günde de sürdürüldü. Ekipler dünkü aramalarda Aksu Deresi'nde dallara takılmış, Yılmaz'a ait olduğu tahmin edilen mont buldu.

Montun üzerinde Yılmaz'ın çalıştığı şirkete ait logonun olduğu belirtildi. Bunun üzerine ekipler, aramalarını Aksu Deresi içinde yoğunlaştırdı. Arama- kurtarma ekipleri, dere güzergahı ile bitiş noktasında oluşturulan gölette arama yapacak.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Osmanlı-Rus Savaşı siperleri 'sit alanı' ilan edildi