Kaymakam Çimşit'ten kan bağışı

Kaymakam Çimşit'ten kan bağışı

Kaymakam Çimşit'ten kan bağışı

06 Kasım 2019, Çarşamba 11:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Adem DURMAZ/KORKUTELİ, (DHA)- KORKUTELİ Kaymakamı Ömer Çimşit, Kızılay'ın kampanyasına destek vererek kan bağışında bulundu.

Türk Kızılayı Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi tarafından Korkuteli'de devam eden kan bağışı kampanyasına Kaymakam Ömer Çimşit de katılarak bağışta bulundu. Gerekli sağlık kontrollerinin yapılması ve bilgilendirmenin ardından kan veren Kaymakam Ömer Çimşit, kan bağışının ülkede sürekli ihtiyaç olduğunu söyledi.

Kan vermenin hayat kurtaracağını belirten Kaymakam Çimşit, "Kan bağışında bulunmak bir hayat kurtarmakla eş değerdir. Hiç tanımadığımız insanlara kan bağışlayarak derman olabiliriz. Aynı zamanda kendi sağlığımız açısından da kan bağışı önemli. Vatandaşlarımızın da bu tür kampanyalara duyarlı olmasını ve destek vermesini diliyorum. Biz de Kaymakamlık olarak bu konuya dikkat çekmek, örnek olmak, farkındalık oluşturmak ve toplum sağlığına katkıda bulunmak için Kızılay'a kan bağışında bulunuyoruz. Burada kan bağışı kampanyasında görev alan ve kan bağışına destek veren herkese teşekkür ediyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Başkan İşlek, pazarcı esnafı ile görüşecek