Kaynana travması ülkeyi terk ettirdi

Evini terk etti. Başka ülkeye gitti. “Hafızamı kaybettim” dedi ama polisi kandıramadı. Bu yalandan eşi benzeri görülmemiş bir neden çıktı: Kaynana...

02 Kasım 2018, Cuma 07:23 Son Güncelleme:
A A
Kaynana travması ülkeyi terk ettirdi

İskoçya’da birkaç hafta önce küçük bir kilisede görülen yabancıdan mahalleli şüphelenip polisi aradı. Polis gelip kimlik sorunca “Kim olduğumu hatırlamıyorum” dedi. Adam kliniğe götürüldü. Hafızasında hiçbir sorun yoktu. Yapılan incelemede, adamın 4 çocuk babası İtalyan Salvatore Mannino (52) olduğu belirlendi.

SEBEP KAYNANA ÇIKTI

İtalyan polisi ile görüşüldü. Mannino’nun bilgisayarında en son “Nasıl ortadan kaybolunur?”, “Hafıza kaybı taklidi nasıl yapılır?” gibi aramalar yaptığı ortaya çıktı.

Mannino sonunda itiraf etti: “Kayınvalidemin baskısından bunalıp ülkeyi terk ettim.” Mannino şimdi polise masraf çıkarmaktan yargılanacak.

KARISI BUNA ÇOK BOZULDU

Pisa’da yaşayan adamın eşi Francesca’nın bu duruma çok bozulduğu ifade edildi. Yerel basına konuşan aileye yakın bir kaynak, “Francesca hiç mutlu değil. Salvatore çok büyük sorunlara neden oldu ve annesi o kadar da kötü değil, ben daha kötü kaynanalar olduğunu duymuştum” yorumunu yaptı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Zenginler 10 yıl fazla yaşıyor