Kayseri'de otomobilin motorundan 1 metrelik yılan çıktı

Kayseri'de elektrik arızası için gittikleri mahallede otomobillerine yılan girdiğini gören 3 teknisyen, korku ile kendilerini dışarı attı. Yardıma gelen itfaiye, motora giren 1 metre uzunluğundaki yılanı çıkardı

27 Nisan 2018, Cuma 14:05
A A
Elektrik arızası için bu sabah Kayseri’den Sarız’a giden elektrik şirketinde teknisyen Sefa Özdemir, müdahale için bekledikleri yerde otomobillerine büyük bir yılan girdiğini gördü. Sefa Özdemir ve yanındaki 2 arkadaşı, kendilerini hızla araçtan attı.


İTFAİYEDEN YARDIM İSTEDİ


Elektrik teknisyenleri, otomobilin motor bölümüne giren yılanın çıkarılması için itfaiyeden yardım istedi.Sarız Belediyesi itfaiye ekipleri, yaklaşık 1 saatlik çalışma sonucu yılanı çıkardı. Çıkarılan yılan, ardından doğaya bırakıldı.


'KOCAMANDI, KORKUNÇTU'


Yılanın araçlarından çıkarılmasıyla rahat nefes alan elektrik teknisyenlerinden Sefa Özdemir, "Kocaman yılandı, korkunçtu" dedi.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.