Kayseri'de belediye başkanlarından AK Parti İl Başkanına ziyaret

Kayseri'de belediye başkanlarından AK Parti İl Başkanına ziyaret

Kayseri'de belediye başkanlarından AK Parti İl Başkanına ziyaret

30 Ekim 2020, Cuma 09:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KAYSERİ, (DHA)- KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi, Kocasinan, Talas ve Hacılar Belediye Başkanları ile birlikte AK Parti 7. Olağan İl Kongresi’nde güven tazeleyen AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’na ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ın olduğu heyetle birlikte geçen hafta sonu yapılan 7. Olağan İl Kongresi’nde güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Şaban Çopuroğlu’na ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Parti İl Binası’nda gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan Başkan Büyükkılıç, “Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar Belediye başkanlarımızla beraber şahsınızda il yönetiminizi tebrik ediyorum. Yeni dönemin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Kongre nezih bir ortamda yapıldı ve Kayserimize yakışır şekilde çok şükür sonuçlandı. Bu süreç içerisinde pandemi nedeniyle belki mesafeler korundu ama gönüllerde mesafenin elhamdülillah hiçbir zaman bir engel tanımadığını böylece paylaşmış olalım. Cenab-ı Allah mahcup etmesin. Mevlam birlik, beraberliğimizi daim etsin, bozmak isteyenlere fırsat vermesin” diye konuştu.
AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Başımızda bir büyük olarak Memduh başkanım, ağabey pozisyonunda tüm belediyelerimizin koordineli çalışmasına bizzat şahit oluyoruz, kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.
FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yaralı bulunan şahin tedaviye alındı