Kayserispor'dan itiraf: Corona virüs vakalarını gizledik

Küme düşen Kayserispor'un basın sözcüsü Mustafa Tokgöz itiraf gibi bir açıklama yaptı. Tokgöz, ligin oynanabilmesi için teknik heyet ve idari ekipteki corona virüs vakalarını sakladıklarını açıkladı. Tokgöz ayrıca küme düşmelerinde Cüneyt Çakır'ı da suçladı.

26 Temmuz 2020, Pazar 11:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Hiçbir vakayı açıklamadık"

"Hiçbir vakayı açıklamadık"

Mustafa Tokgöz'ün açıklamaları şöyle:

Kayserispor çok zor günlerden bugüne kadar ümitlerini taşımıştır. Düşme veya Süper Lig’de kalma mücadelesi versek de önemli olan bugün burada bu maçın nasıl oynandığı ve nasıl yönetildiğidir. Bugüne kadar hakemler hakkında tek bir kelime bile konuşmadık. Gün geldi sportif ekibimizde, gün geldi idari ekibimizde corona virüs tespit edildi, ligi sabote etmemek adına, endişe vermemek adına hiçbir şey açıklamadık. Sırf Süper Lig oynansın diye.


"Çakır maçı katletti"

"Çakır maçı katletti"

Bugün çok güzel bir karşılaşma oldu. Oyuncularımı ve teknik ekibimi can-ı gönülden tebrik ediyorum. Ancak, maalesef ünü Avrupa’ya taşınmış, Avrupa’da en büyük maçları yönetebilen büyük hoca Cüneyt Çakır bugün maçı katletmiştir. Bir kere dahi VAR’a gitmemiştir ne penaltı pozisyonumuzu vermiştir ne de topun çizgiden çıkıp çıkmadığını kontrol etmemiştir. Kayserispor 1.5 milyon nüfuslu bir şehrin futbol kulübüdür. Bugün bu sonucu sadece hocaya yüklemiyoruz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Süper Lig tarihinde bir ilk! Liderliğe oturamadılar