Keanu Reeves, Winona Ryder ile ilgili yaptığı açıklamayla şaşırttı!

Kanadalı aktör Keanu Reeves, 1992'de yer aldığı 'Dracula' ve rol arkadaşı Winona Ryder ile ilgili yaptığı açıklama ile hayranlarını şaşırttı.

24 Kasım 2021, Çarşamba 14:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mütevazı tavırları ve yardımsever kişiliği ile adından sıkça söz ettiren dünyaca ünlü oyuncu Keanu Reeves, başrolleri Winona Ryder ile paylaştığı 'Bram Stoker'dan Dracula' filmi hakkında yıllar sonra bir itirafta bulundu.

Esquiere Dergisi'ne konuşan Reeves, 1992 yapımlı filmde senaryo gereği rol arkadaşı Winona Ryder ile evlenmesi gerektiğini ifade etti.


Ünlü aktör, yönetmen Coppola'nın o sahnede gerçek bir rahip kullandığını ve nikah töreninin de tamamen gerçek hayattakine uygun olarak yapıldığını anlattı.


ÜNLÜ OYUNCUDAN SON NOKTA

ÜNLÜ OYUNCUDAN SON NOKTA

57 yaşındaki ünlü oyuncu Keanu Reeves, "Winona ve Coppola, evli olduğumuzu söylüyor. Sanırım Tanrı'nın gözünde evliyiz!" ifadelerini kullandı.


'PAPAZ YAPMASI GEREKEN HER ŞEYİ YAPTI'

'PAPAZ YAPMASI GEREKEN HER ŞEYİ YAPTI'

Ryder, 2018'de Entertainment Weekly'ye verdiği röportajda; filmdeki evlilik sahnesi hakkında konuşmuş, "Aslına bakarsanız Dracula filminde evlendik. Yemin ederim. Gerçekten evliyiz" demiş, bunu da şu sözlerle gerekçelendirmişti: "O sahnede Coppola gerçek bir papaz oynattı. Sahneyi çektik, papaz yapması gereken her şeyi yaptı. O yüzden sanırım evliyiz" demişti.

Francis Ford Coppola da Ryder'ın bu söylediklerini destekleyip "Bir anlamda, çekim bittiğinde fark ettik ki Keanu ve Winona bu sahne ve seremoni sonrası gerçekten evlendi" demişti.


Öte yandan özel hayatını gözlerden uzak tutan Keanu Reeves, 2019'da Alexandra Grant ile ilişkisini ilan etmişti. Mutlu birliktelikleri süren çiftin 'evlilik' kararı aldığı iddia edilmişti. İkilinin nikah masasına oturarak ilişkilerini bu yıl içerisinde evlilikle taçlandıracağı konuşuluyor.


Daha önce 'Matrix' 'John Wick', 'Bram Stoker'dan Dracula', 'Kasımda Aşk Başkadır', 'Göl Evi' gibi yapımlardan rol alan Kanadalı oyuncu, daha önce de Sandra Bullock, Jennifer Syme, Charlize Theron gibi isimlerle aşk yaşamıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gülben Ergen'den Hülya Avşar'a yanıt