Keanu Reeves'in 'şöyle bir geçtiği' filmler

Keanu Reeves'in dillere destan oyunculuğunun yanı sıra metroda ya da sokakta çömelmiş kola içtiği fotoğraflarını herkes bilir. Reeves'in oyunculuğu dışında onu bu denli sevilir kılan tarafı ne bilmiyoruz. Hayranları zaten filmografisindeki tüm filmleri izlemiştir, fakat doymayanlara, Reeves'in şöyle bir göründüğü adeta selam verip gittiği, izleyiciye küçük bir sürpriz yaptığı 5 filmini derledik.

21 Mart 2020, Cumartesi 14:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- Keanu (2016)

1- Keanu (2016)

Bunun geldiğini nasıl göremedik, ismi Keanu olan bir filmde dünyanın en çok tanınan Keanu'su nasıl olmaz! İki kuzen Clarence ve Rell bir gün eve geldiklerinde kedileri Keanu'nun kaçırıldığını görür. Keanu'yu geri almak için harekete geçen ikili kendilerini bir anda çete savaşının içerisinde bulur. Bu filmde kedi Keanu ise Keanu Reeves'in sesinden dinliyoruz. 

2- Oyuncak Hikayesi 4 (2019)

Son yıllarda John Wick ile sinemaseverlerin gönlüne taht kuran Keanu Reeves, sinemaya Oyuncak Hikayesi 4 ile dönüş yapmıştı. Reeves'in filmdeki seslendirmesi başta gizli tutuldu, ancak stüdyodaki görüntüleri kısa zamanda internete sızdı. Reeves'in Duke Caboom karakterine nasıl da 'keyifle' hayat verdiği her halinden belli. 

3- Between Two Ferns: The Movie (2019)

3- Between Two Ferns: The Movie (2019)

Film, ünlü komedyen Zach Galifianakis'in birbirinden farklı konuklarla gerçekleştirdiği röportaj serisi olan Between Two Ferns’ün beyaz perde uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Elbette röportaj serisinin en eğlenceli konuğu Keanu Reeves. 

4- Always Be My Maybe

4- Always Be My Maybe

15 yılın ardından bir araya gelen çocukluk arkadaşları Sasha ve Marcus, farklı yollara savrulmuştur. İki yakın arkadaş geçmişi yad etmeye başlamışken Sasha'nın nişanlısı evlilik fikrinden vazgeçer. 

5- Freaked (1993)

5- Freaked (1993)

Bir oyuncu, onun en iyi arkadaşı ve bir aktivist, kendilerini garip bir bilim insanı tarafından mutantlar yaratılan bir çiftlikte bulur. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Japonya'nın karlı gecelerinde bir kadraj