Kebap bahane yüzük şahane!

43 yaşındaki dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı ve model Katie Price, estetik için gene Türkiye’yi tercih etti. Sık sık Türkiye’ye estetik operasyonu olmak için gelen dünyaca ünlü isim, kuaförde kebap yediğini anları sosyal medya sayfasından yayınladı. Asıl ayrıntı ise bambaşkaydı.

24 Eylül 2021, Cuma 17:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gösteri dünyasının önemli isimlerinde biri olan Katie Price, sıklıkla ülkemizi estetik operasyon ve tatil için ziyaret ediyor. Price, bir takım estetik operasyon ve vücudundan yağ aldırmak için tekrar Türkiye’ye geldi.

Sosyal medya sayfasından sık sık paylaşım yapan Katie Price, Türkiye’ye geldiği aynı şekilde Instagram sayfasından duyurdu. 

Bir kuaförde saçlarını yaptıran Katie Price, kuaför randevusu sırasında acıkınca Türk mutfağının olmazsa olmazlarında biri olan kebaptan kendisi için sipariş etti.

Kuaförde kebap yediği anları takipçileriyle paylaşan Katice Price, iri taşlı yüzüğünü göstererek adeta hava attı. Dünyaca ünlü ismin parmağındaki iri taşlı yüzüğün fiyatı ise tamı tamına 50 bin sterlin. Geçtiğimiz ay evinde saldırıya uğrayan şarkıcının parmağındaki yüzüğün çalındığı iddia edilmişti.

Dünyaca ünlü ismin parmağındaki iri taşlı yüzüğün fiyatı ise tamı tamına 50 bin sterlin. Katie Price’ın parmağındaki yüzük Türk parasıyla yaklaşık olarak 600 bin TL.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kraliçe adayları deniz keyfi yaptı