Keira Knightley: Annelikte zorlanabiliyorum

Ünlü oyuncu Keira Knightley, kadınlara annelikte konusunda destekte bulunulması gerektiğini söyledi ve "İyi bir kariyere sahibim, çocuğuma iyi şartlarda bakabiliyorum ama yine de zorlanıyorum. İnanabiliyor musunuz?" dedi

13 Ocak 2019, Pazar 12:33 Son Güncelleme:
A A

Kızı Edie’yi üç yıl önce dünyaya getiren Hollywood yıldızı Keira Knightly, annelere yeterince destek olunmadığı belirtti.

Son filmi Colette’in prömiyeri için Paris’te bulunan İngiliz oyuncu, “Kadınlara, anne olmaya hazırlandığı maratonda duygusal ve fiziksel olarak yeterince sahip çıkılmıyor” dedi. 

2015 yılında kızı Edie'yi kucağına alan 33 yaşındaki oyuncu, "İyi bir kariyere sahibim, çocuğuma iyi şartlarda bakabiliyorum ama yine de zorlanıyorum. İnanabiliyor musunuz?" dedi.


Uyku eksikliğinin, hormonal değişikliklerin ve ikili ilişkilerinin kendisini etkilediğini belirten Knightly, şunları söyledi: 

“Kendime sürekli yıkılmadığımı ama bu işin de kolay olmadığını hatırlatmak zorunda kaldım.” 


Daha önce Feminists Don't Wear Pink (Feministler Pembe Giymez) isimli, bir kitap için annelik hakkında bir makale kaleme alan Knightly, Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın oğlu Prens Louis'nin doğumundan hemen sonra medyaya kusursuz bir görüntü vermesini eleştirmişti.

Son olarak Colette filmindeki performansıyla konuşulan Keira Knightley; 3 yaşındaki kızına, kadınları yansıtış biçiminden rahatsız olduğu Disney filmlerinden bazılarını izlemeyi yasakladığını söylemişti.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.