Kelly Brook seksi paylaşım yapmak isterken...

Kelly Brook uzun süre sonra seksi poz paylaştı ama...

17 Temmuz 2017, Pazartesi 12:12
A A

Kum saati vücut yapısıyla 2000’li yılların başında büyük bir üne kavuşan Kelly Brook sosyal medya hesabından paylaştığı seksi fotoğrafla eleştiri yağmuruna tutuldu.

Siyah dantelli mayosu ve seksi göğüs dekoltesiyle yürek hoplatan Kelly Brook’un fotoğrafını gören hayranları, karedeki ilginç bir detaya takıldı.

Bel kıvrımıyla kolunun arasındaki parkelerin yamuk durduğunu fark eden Kelly Brook’un hayranları yıldızı, fotoğrafla oynamakla suçladı.

Olduğundan daha zayıf görünmek için fotoğrafı fotoşapladığı iddia edilen Brook’un hayranları, fotoğrafın altına “Bu fotoğrafı düzeltirken sarhoş muydun?”, “İnsanları seni olduğun gibi kabul edip sevdi, fotoğrafla resmen oynamışsın, ihtiyacın bile yok!” gibi yorumlarda bulundu.

Şu sıralar bir çiftlikte yaşayan Brook, 10 yılı aşkın süredir bahçe işleriyle uğraştığını ve bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak istediğini söylüyor. Brook seksi paylaşımından sonra yapılan yorumlara ise yanıt vermedi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.