Kemal Doğulu da taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmak istiyor

Kemal Doğulu da taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmak istiyor

Modacı Hakan Akkaya taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmak istediğini açıklamasının ardından Kemal Doğulu da aynı yöntem ile çocuk sahibi olmak istediğini açıkladı.

13 Haziran 2017, Salı 06:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İzlenme rekorları kıran 'İşte Benim Sitilim' programının jüri üyesi olan DJ Kemal Doğulu Bodrum'da Moss kulüpte sahneye çıktı. Hayranlarının çığlıkları arasında DJ kabinine geçen Doğulu, büyük ilgi gördü. Sahne öncesinde basın mensuplarına itiraflarda bulunan Doğulu, hiçbir şekilde evlilik düşünmediğini ama çocuk istediğini söyledi. Kemal Doğulu, taşıyıcı anne yöntemi ile veya anlaşmalı yollarla çocuk istediğini itiraf etti. Doğulu, "Net olarak söyleyeyim evlilik hiç bir şekilde düşünmüyorum. Çocuk düşünüyorum ama evlilik kesinlikle düşünmüyorum. Çocuk olmasının birçok yöntemi var. Bir çocuğum olmasını çok istiyorum. Yaşım geldi geçiyor. 37 yaşına girdim. Evlenmek bana yakın bir fikir değil. Belki farklı yolardan bir çocuk sahibi olabilirim. Taşıyıcı anne olabilir, anlaşmalı olabilir. Ama evlilik beni büyük bozar." ifadelerine yer verdi.


Hakan Akkaya taşıyıcı anneyi buldu, baba olacak

 

''KERİMCAN DURMAZ RAKİBİM DEĞİL''


Kerim Can Durmaz ile aynı programda jüri üyeliği yapan Kemal Doğulu, Durmaz’ın dostu ve sırdaşı olduğunu söyleyerek "Kerim Can ile çok yakın arkadaş olduk İşte Benim Sitilim programı sayesinde. Sonradan hayatıma giren kıymetli arkadaşlarımdan bir tanesi oldu. Kerim Can Durmaz arkadaşım oldu, dostum oldu, sırdaşım oldu. Beraberken çok fazla eğlenip çok güzel vakit geçiriyoruz. Aramızda rekabet yok, kardeşlik, arkadaşlık, dostluk, eğlence var ama kesinlikle rekabet yok." şeklinde konuştu.


Kemal Doğulu'dan 'Selfie'

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pelin Akil'den Anıl Altan'a dikkat çeken yorum!