Kemal Gülman'dan Feryal Gülman'a: Belasını arıyor!

Kemal Gülman ve Feryal Gülman, Fransa'ya seyahat eden uçakta pişti oldu. Kemal Gülman, daha sonra kendisini görüntüleyen muhabirlere yaptığı açıklamayla şaşırttı.

10 Kasım 2021, Çarşamba 13:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Boşanma davaları sekiz yıldır devam eden iş insanı Kemal Gülman (89) ile oğlu Aslan'ın annesi Feryal Gülman (57) arasında sular durulmuyor. Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre; Kemal Gülman ile sevgilisi Eda Cideli, iş insanının boşanma aşamasındaki eşi Feryal Gülman'la pişti oldu.


Önceki gün sevgilisiyle Fransa'nın Nice şehrine seyahat ederken Feryal Gülman ile aynı uçakta denk gelen avukat Cideli, iniş sonrası sorulardan kaçtı.

'UÇAKTA GÖRDÜM, ŞAŞIRDIM'

'UÇAKTA GÖRDÜM, ŞAŞIRDIM'

Basın mensuplarıyla sohbet eden Kemal Gülman, "Bu kadın belasını arıyor!" derken, Feryal Gülman ise, "Uçakta gördüm, şaşırdım. Boşanma sürecimiz devam ediyor" açıklamasını yaptı.


FERYAL GÜLMAN'DAN O SÖZLERE TEPKİ!

FERYAL GÜLMAN'DAN O SÖZLERE TEPKİ!

Bu yaşananların ardından bir Instagram sayfasında yapılan paylaşımı kendi hesabından yayınlayan Feryal Gülman, boşanma aşamasında olduğu Kemal Gülman'a tepkisini dile getirdi.


Paylaşımda; Gülman'a "Bu kadın belasını arıyor" diyen iş insanı için; "Kemal Bey, oğlunuzun annesi Feryal Gülman kaç yıllık eşinizdi. Nasıl oluyor da oğlunuzun annesi için 'belasını arıyor' demeniz ne çirkin! Biz utanıyoruz sizin gibi erkeklerden ama siz utanmıyorsunuz kendinizden. Çok yazık!" denildi.


MİLYON DOLARLIK TABLO KRİZİ

MİLYON DOLARLIK TABLO KRİZİ

Feryal-Kemal Gülman geçtiğimiz nisan ayında da Bebek'teki yalı krizinden sonra evde yer alan tablolar yüzünden karşı karşıya gelmişti. Kemal Gülman'ın, avukatı İsmet Koçak aracılığıyla yalıda bulunan yaklaşık 25 tablonun iadesi için başvuruda bulunduğu ortaya çıkmıştı.


Kemal Gülman'ın ayrıca, yurt içinde ve dışındaki 20 müzayede evine ve koleksiyonerlere yazılı bilgi geçerek, eser satışlarının da önüne geçtiği öğrenilmişti.


Evde bulunan Osman Hamdi'nin 'Vazo Yerleştiren Kız' tablosunun değerinin 3 milyon dolar (24 milyon 500 bin TL), Mahmut Cuda'nın 'Natürmont'ın ise 1 milyon dolar (8 milyon 165 bin TL) olduğu ortaya çıkmıştı.


İlk kez geçtiğimiz Ağustos ayında Bodrum'da öpüşürken görüntülenen Kemal Gülman ile Eda Cideli, uzun bir aradan sonra İstanbul'da objektiflere takılmıştı.


Yeniköy'de görüntülenen çift, tanınmamak için araç içinde maskelerini takıp, güneşlikleri indirmişti. Karaköy'e kadar durmadan giden ikili, yoğun trafiğe yakalanınca gazetecilerden kaçamamıştı. Eda Cideli, bir anda patlayan flaşları görünce şaşkınlığını gizleyememişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gülşah Saraçoğlu'nun eski hali şok etkisi yarattı