Kemal Kılıçdaroğlu açıklama yaparken deprem oldu

Kemal Kılıçdaroğlu açıklama yaparken deprem oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ'da geçtiğimiz hafta meydana gelen deprem sonrası bölgede ziyaretlerde bulundu. Kılıçdaroğlu, Sivrice'de açıklama yaptığı sırada artçı bir deprem oldu.

31 Ocak 2020, Cuma 16:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ’da 24 Ocak saat 20.55'te meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin merkez üssü Sivrice ilçesine geldi. Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan'ı ziyaret eden Kılıçdaroğlu'nun belediye binasında açıklama yaptığı sırada deprem oldu. Konuşmasının hemen başında yaşanan depremin ardından Kılıçdaroğlu, artçı sarsıntıların olabileceğini, deprem bölgesinde bulunduklarını söyledi.

Kılıçdaroğlu, "Sayın başkan Sivrice ile ilgili bilgi verdi. Köylerde can kaybının olduğunu, merkezde olmadığını söyledi. Bu süreç içinde bizi mutlu eden görüşü, yaşam tarzı ne olursa olsun bütün insanların, 82 milyonun bu sorunu çözmek, acıyı paylaşmak için yüreğimiz bir. Yıkılan binalar da umarım kısa sürede yenilenir. Başka bölgelere de gideceğiz, vatandaşları dinlemeye çalışacağız" dedi.

Kılıçdaroğlu, daha sonra esnafı ziyaret etti.

AA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika: Mısır ile 8 yıl sonra ilk temas