Kenan Doğulu ile Mustafa Sandal'ın 'uzay' savaşı

NASA'nın Mars'ın gizemlerini çözmek ve yaşam belirtisi aramak üzere Kızıl Gezegen'e uzay aracı yollaması hala gündemdeki yerini korurken Kenan Doğulu da konuyla ilgili sosyal medya hesabından "2021'in ilk konserini Mars'ta mı yapsak?" diyerek bir paylaşım yaptı. Ünlü şarkıcının fotoğrafına kayıtsız kalmayan Mustafa Sandal ise adeta meydan okudu.

24 Şubat 2021, Çarşamba 11:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kızıl Gezegen’in gizemlerini çözmek ve yaşam belirtisi aramak üzere NASA tarafından Mars’a gönderilen uzay aracı Perseverance, 6 gün önce iniş yaptı.

Kızıl Gezegen'den gelen yakın çekim fotoğraf karelerinin yayımlanmasının ardından NASA yetkilileri, söz konusu görseller için "Bu, daha önce görmediğimiz bir şey" açıklamasını yaptı.

KENAN'DAN 'MARS' PAYLAŞIMLARI

KENAN'DAN 'MARS' PAYLAŞIMLARI

Mars'la ilgili çalışmalar devam ederken, bu durum sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Şarkıcı Kenan Doğulu, konuyla ilgili esprili bir paylaşım yaptı.


46 yaşındaki Kenan Doğulu, paylaşımına; "Buralar da fena değil. 2021’in ilk konserini Mars'ta mı yapsak?" notunu düştü. Şarkıcının fotoğrafları 14 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

Kenan Doğulu'nun bu sözlerine ünlü popçu Mustafa Sandal'dan yanıt gecikmedi.

'AY'A BENZER'E HAKSIZLIK ETTİRMEM'

'AY'A BENZER'E HAKSIZLIK ETTİRMEM'

1998 yılında yayınladığı 'Ay'a Benzer' adlı parçasıyla zaman zaman gündeme gelen Sandal, "Hop Kenan Doğulu! Sakin ol hele. Ben şu Ay'da bir dansımı halledeyim, sen Mars'ın ile ilgilenirsin. 25 yıldır bu ülkenin DNA'sına kazınmış Aya Benzer'e haksızlık ettirmem" sözleriyle takipçilerini güldürdü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berk Oktay'dan Merve Şarapçıoğlu'na yanıt