Kenan Doğulu konserde on binlerce seyirci arasından gördüğü bebeği istedi

Kenan Doğulu, Kartal’daki İstMarina’da verdiği konserde duygusal anlar yaşadı. Yaklaşık 10 bin kişilik seyirci topluluğu arasında bir bebek gördü

16 Nisan 2018, Pazartesi 07:00
A A
POSTA/ALİ KESER

Şarkısını kesip “Çok arkada biliyorum, ama baktıkça dayanamıyorum. Annesinden rica ediyorum, ne olur elden ele onu bana gönderin. Sevip koklayayım” dedi.


'DARISI BAŞINA KENAN'


Bebek binlerce kişi arasından sahneye ulaştırıldı. Kenan Doğulu 1 yaşındaki kız çocuğunu kucaklayıp “Yerim onu. Nasıl da şaşırdı” dedi. Seyirciler “Çok yakıştı, darısı başına” diye bağırdı.


TEDAVİ GÖRÜYOR


Kenan Doğulu ile Beren Saat, Temmuz 2014’te Amerika-Los Angeles’ta evlenmişti. Çift bebek sahibi olmayı çok istiyor.

Beren Saat son 1 yıldır tüp bebek tedavisi görüyor. Kenan Doğulu’nun yakınları “Çocuk konusunun sürekli gündeme gelmesi özellikle Beren’i çok üzüyor. Her ikisinin de üzerinde baskı var” diyor.


AJDA PEKKAN'A ÖPÜCÜK


Konserde Ajda Pekkan da sahneye çıktı. İkili ‘Harika’, ‘Tutamıyorum Zamanı’ ve ‘Düşünme Hiç’ şarkısını birlikte seslendirdi. Kenan Doğulu hayranı olduğu Ajda Pekkan'ı öptü.
Kenan Doğulu parayı geri ödedi mi? (Açıklama geldi)


Kenan Doğulu ve Beren Saat'in 4 saatlik yemeği

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.