Kenan Doğulu'nun annesi, Beren Saat'i istemedi iddiası

YouTube kanalında gündem olacak açıklamalara imza atan Seren Serengil, boşanacağı konuşulan Beren Saat-Kenan Doğulu çifti hakkında çarpıcı iddialarda bulundu

25 Mart 2019, Pazartesi 11:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Şarkıcı Seren Serengil, son dönemde "evlilikleri bitme aşamasında olduğu" haberleriyle gündemden düşmeyen Beren Saat ile Kenan Doğulu'nun boşanma aşamasına gelmelerindeki sebebi açıkladı. Serengil, ünlü çiftin ailevi nedenden dolayı boşanma aşamasına geldiğini iddia etti.

'BEREN'İ GELİNİ OLARAK GÖRMEDİ'

'BEREN'İ GELİNİ OLARAK GÖRMEDİ'

Serengil, Kenan Doğulu'nun annesinin hiçbir zaman Beren Saat'i gelini olarak kabul etmediğini söyledi.

 "'

"'

Seren Serengil, Kenan Doğulu'ya seslendi:

''Kenan'a bugün çok önemli bir şey söylemek istiyorum. Hayatta herkesi mutlu edemezsin. Ya sen mutlu olacaksın herkes olmayacak ya da herkes mutlu olacak sen olmayacaksın. Bunun seçimini yapmak zorundasın.

Senin ailen Beren. Senin annen kardeşlerin onları gör, ama birbirlerine kötülük yapmasına izin verme veya onu ezdirme."


'BEREN EVLİLİĞİN BAŞINDAN BERİ MUTSUZ'

'BEREN EVLİLİĞİN BAŞINDAN BERİ MUTSUZ'

"Bence Beren ailesel mevzulardan dolayı çok mutsuz. Evliliğin başından beri çok mutsuz. Bence Kenan yumuşak bir yapıya sahip olduğu için bir çözüm bulamadı. Bu tamamıyla benim düşüncem, doğru da olmayabilir."

TARTIŞMA YAŞAMIŞLARDI

TARTIŞMA YAŞAMIŞLARDI

Beren Saat, kayınvalidesi Serpil Doğulu ile bir dönem tatsızlık yaşamış, ardından sosyal medya hesaplarından takipten çıkarmıştı.


2014 yılında Los Angeles'ta nikah masasına oturan Beren Saat-Kenan Doğulu çiftinin, boşanmak için mahkemeye başvurduğu konuşuluyor.

'28 MART'TA BOŞANACAKLAR' İDDİASI

'28 MART'TA BOŞANACAKLAR' İDDİASI

Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programının haberine göre, Beren Saat ile Kenan Doğulu, 28 Mart Perşembe günü anlaşmalı olarak boşanacak.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz evleniyor mu?