Kenan İmirzalıoğlu: Bu haberleri sizlerden duyuyorum, başka neler var?

Fulya'da bir hastaneden çıkarken görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, kendisi ve ailesiyle ilgili çıkan haberler hakkında konuştu. İmirzalıoğlu, kısa süre önce kucağına aldığı kızı Lalin ile ilgili de konuştu.

26 Şubat 2021, Cuma 15:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sinel Kobal'la mutlu bir evlilik sürdüren, Ekim 2020'de babalık sevinci yaşayan Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Fulya'daki özel bir hastaneden çıkarken görüntülendi.

Habertürk'te yer alan habere göre; 46 yaşındaki oyuncu, "Bu kez Lalin'in kontrolleri değil, benim kontrollerim vardı. Herhangi bir sıkıntı yok. Sadece kontroldü. Pandemi sebebiyle bildiğiniz gibi evde sağlıklı bir şekilde vakit geçirmeye çalışıyoruz" açıklamasını yaptı.

Gazetecilerin yeni projelerini sorması üzerine Kenan İmirzalıoğlu, "Şu an netleşmiş hiçbir şey yok. Bir takım haberler duyuyorum, bunları sizler gibi ben de medyadan okuyorum" şeklinde konuştu.

Ünlü oyuncuya, ev aldıkları ve yazın Bodrum'a taşınacakları yönündeki haberler de soruldu. İmirzalıoğlu, "Yok, bu haberleri de sizlerden duyuyorum. Başka neler var?" ifadelerini kullandı.

Kızı Lalin ile ilgili konuşan Kenan İmirzalıoğlu, "Yavrunun büyümesini görüyoruz. Kız-baba ilişkisini ileride daha iyi koruyacağız herhalde. Çok güzel bir şey. Allah isteyen herkese nasip etsin. Çok özel duygular" dedi.

Başarılı oyuncu, "Sosyal medya kullanmıyorsunuz. Çok büyük bir kitleniz var. Instagram hesabı açmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna yanıt verdi.

Instagram hesabı açmayı hiç düşünmüyorum. Böyle huzurum ve keyfim yerinde. İhtiyaç da duymuyorum.

Eşi Sinem Kobal'dan da bahseden Kenan İmirzalıoğlu, "Sinem'in keyfi yerinde" diyerek evinin yolunu tuttu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kerimcan Durmaz, 'Peşimde' şarkısıyla sosyal medyanın gündeminde